Mana Drink

1151 
Recenzí

V každé 330ml lahvi najdete nutričně kompletní jídlo, které vás dokonale zasytí. Svému tělu rychle dodáte 400 kcal, 27 vitamínů a minerálů, 20 g bílkovin, vlákninu, kvalitní tuky a správný poměr sacharidů. Jednou porcí pokryjete 20 % vašeho denního příjmu.

Všechny příchutě skladem.

Nutriční informace

Mana Drink | Origin

Příjemná neutrální chuť
balení (12 drinků)

Mana Drink | Sunlight

Prosluněný tropickým létem
balení (12 drinků)

Mana Drink | Love

Smyslná jahoda s malinou
balení (12 drinků)

Mana Drink | Dream

Božské kakao
balení (12 drinků)
Celkem 72 drinků ( balení)
2 570 Kč Ø za drink

Doprava zdarma! Odesíláme do 24 hodin.

Vyrobeno s v České republice

Přehrát znovu

Šetří čas, peníze, úsilí

Jídlo pro lepší život.

Co kdybyste už nemuseli řešit, kolik času strávíte přípravou jídla? Co kdybyste se jednoduše mohli v několika vteřinách napít perfektně vyváženého jídla, aniž byste se museli starat o cokoliv jiného? Je čas přestat jíst nezdravé jídlo nebo se zbytečně trápit hlady, když vás zrovna tlačí čas. Vyzkoušejte Manu, kompletní jídlo ve formě nápoje.

Nutriční info & ingredience

Unikátní ingredience

Proč není nic jako Mana?

Nutriční informace

Lipidy z mořské řasy

Lipidy z mořské řasy Schizochytrium sp. obsahují nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, které přispívají k normální činnosti srdce při denním příjmu alespoň 250 mg. DHA navíc přispívá k udržení normální činnosti mozku, normálního stavu zraku a normální hladiny triglyceridů v krvi při konzumaci alespoň 250 mg denně.
5 porcí Mana Prášku či Mana Drinku dodá vašemu tělu 1150 mg těchto kyselin, z toho 1105 mg DHA.

Klinická studieLaboratorní analýza

Disacharid z cukerné řepy

Isomaltulosa neboli Palatinose™ je zdrojem glukosy a fruktosy. Jedná se o disacharid na bázi sacharózy z bílé cukrové řepy. Konzumace potravin obsahujících isomaltulosu místo cukru vede k omezení nárůstu glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami obsahujícími cukr.

Klinická studieLaboratorní analýza

Beta-glukany z ovsa

Beta-glukany obsažené v ovesné vláknině přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Tohoto příznivého účinku je dosaženo při konzumaci alespoň 3 g Beta-glukanů denně. V produktech MANA je Beta-glukanů ještě více – v MANA Drinku 6,5 g a u práškové MANY dokonce 9,5 g v denní dávce.

Klinická studieLaboratorní analýza

Lipidy ze lnu

Používáme za studena lisovaný lněný olej s technologií bezkyslíkaté atmosféry během všech částí výrobního procesu, což je prevencí nežádoucí peroxidace oleje. Tento olej má nejvyšší koncentraci omega-3 mastných kyselin z rostlinných olejů.

Laboratorní analýza

Lipidy ze slunečnice

Slunečnicový olej obsahuje velké množství mononenasycených (MUFA)/polynenasycených (PUFA) mastných kyselin jako je kyselina olejová (omega-9) a linolová (omega-6). Dále je tento olej bohatým zdrojem vitaminu E a fytosterolů.

Laboratorní analýza

Oligosacharidy z kukuřice

Kukuřičné zrno je vstupní surovinou při produkci velmi čistých a dobře definovaných oligosacharidů, které v Maně používáme jako zdroj dobře dosažitelné energie a zároveň tím dáváme produktu jemnost.

Laboratorní analýza

Izolovaná bílkovina ze soji

Tato vysoce hodnotná bílkovina přispívá k růstu a udržení svalové hmoty a k udržení normálního stavu kostí. Díky celkovému obsahu až 21 g na jednu porci jsou prášková Mana i Mana Drink řazeny mezi potraviny s vysokým obsahem bílkovin. Jedinečný proces výroby izolace bílkoviny ze sóji dokáže snížit množství balastních látek a přirozeně se vyskytujících fytoestrogenů na minimum.

Klinická studieLaboratorní analýza

Lecitin ze soji

Sójový lecitin je zdrojem fosfatidylcholinu. Tento biologicky významný lipid je nezbytným stavebním blokem nervových a mozkových buněk a dodává Vašemu tělu cenný nutrient cholin. Zároveň lecitin vykazuje výborné emulgační vlastnosti.

Laboratorní analýza

Lipidy z řepky

Řepkový olej je zdrojem kyseliny alfa-linolenové, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, a rovněž omega-6 a omega-3 mastných kyselin ve výhodném poměru 2:1. Přitom obsahuje malé množství nasycených mastných kyselin, významné množství v tuku rozpustných vitaminů a také fytonutrientů jako jsou fytosteroly a lutein.

Klinická studieLaboratorní analýza

Lipidy z kokosu

Používáme zastudena lisovaný bio kokosový olej té nejlepší kvality, který je charakteristický příjemnou vůní a tuhou konzistencí. Vyznačuje se vysokým obsahem nasycených mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem (zejména kyselina laurová a myristová), ale zároveň nízkým obsahem vyšších nasycených mastných kyselin, což je mezi oleji unikátní.

Laboratorní analýza

Nutriční informace

Průměrné nutriční údaje
100 ml
1 porce
RHP %* 1 porce
Energetická hodnota (kJ/kcal)
508 / 121
1675 / 400
20 %
Energetická hodnota z tuků (kJ/kcal)
226 / 54
754 / 180
9 %
Tuky (g)
6
20
28,6 %
z toho nasycené (g)
0,6
2
10 %
z toho mononenasycené (g)
3,5
11,6
z toho polynenasycené (g)
1,6
5,2
z toho omega-3 mastné kyseliny (g)
0,4
1,4
DHA (Dokosahexaenová kyselina) (mg)
54
178
EPA (Eikosapentaenová kyselina) (mg)
32
106
ALA (Alfa-Linolenová kyselina) (mg)
307
1014
Sacharidy (g)
10,7
35,5
13,7 %
z toho cukry (g)
2,5
8,4
9 %
Vláknina (g)
1,3
4,3
17,2 %
z toho rozpustná (g)
0,4
1,4
z toho nerozpustná (g)
0,9
2,9
Bílkoviny (g)
6,3
20,8
42 %
Sůl (g)
0,3
1
17 %
Vitamin A (mcg)
48,5
160
20 %
Vitamin B1 (mg)
0,09
0,3
27 %
Vitamin B2 (mg)
0,1
0,3
21 %
Vitamin B3 (mg)
1,1
3,6
23 %
Vitamin B5 (mg)
0,6
2,1
35%
Vitamin B6 (mg)
0,1
0,31
22 %
Vitamin B7 (mcg)
3,3
11
22 %
Vitamin B9 (mcg)
24,2
80
40 %
Vitamin B12 (mcg)
0,7
2,2
88 %
Vitamin C (mg)
4,8
16
20 %
Vitamin D2 (mcg)
0,4
1,3
26 %
Vitamin E (mg)
1,2
4
33 %
Vitamin K1 (mcg)
4,5
15
20 %
Vitamin K2 typ 7 (mcg)
15,5
51
Draslík (K) (mg)
121
400
20 %
Jod (I) (mcg)
10,9
36
24 %
Hořčík (Mg) (mg)
22,7
75
20 %
Vápník (Ca) (mg)
60,6
200
25 %
Železo (Fe) (mg)
0,9
3
21 %
Zinek (Zn) (mg)
0,8
2,8
28 %
Mangan (Mn) (mg)
0,1
0,4
20 %
Měď (Cu) (mg)
0,1
0,3
30 %
Selen (Se) (mcg)
3,3
11
20 %
Chrom (Cr) (mcg)
3,6
12
33 %
MANA je nutričně kompletní jídlo ve formě nápoje. Bezlaktózová potravina ošetřená UHT s cukry a sladidlem. Určeno od věku 18 let. Skladujte v suchu při teplotě od +10 do +25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Před použitím protřepte a po otevření ihned spotřebujte.

SLOŽENÍ: Voda, Maltodextrin, Izolát sojové bílkoviny, Směs olejů (Řepkový olej, Olej z mořských řas, Zastudena lisovaný kokosový olej, Slunečnicový olej, Zastudena lisovaný lněný olej, Vitamin K1 (fylochinon)), Isomaltulóza, Ovesná vláknina, Sojový lecithin, Mikrokrystalická celulóza, Minerály (Sodík (Sůl, Uhličitan sodný), Draslík (Chlorid draselný), Vápník (Uhličitan vápenatý), Hořčík (Oxid hořečnatý), Zinek (Oxid zinečnatý), Jod (Jodičnan draselný)), Karboxymethylcelulóza, Sukralóza, Vitaminy (A (Retinyl acetát), B1 (Thiamin hydrochlorid), B2 (Riboflavin), B3 (Nikotinamid), B5 (Pantothenát vápenatý), B6 (Pyridoxin hydrochlorid), B7 (Biotin), B9 (Kyselina listová), B12 (Kyanokobalamin), C (Kyselina askorbová), E (Tokoferyl acetát)), Aroma.

INFORMACE PRO ALERGIKY: Neobsahuje: Laktózu, Ořechy Obsahuje: Soju, Lepek

Lipidy z mořské řasy

Řasové lipidy obsahují nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, přispívající k normální činnosti srdce při konzumaci alespoň 250 mg denně. DHA navíc přispívá k udržení normální činnosti mozku, normálního stavu zraku a normální hladiny triglyceridů v krvi při konzumaci alespoň 250 mg denně. 5 porcí MANY či MANA Drinku dodá 1237 mg těchto kyselin, z toho 825 mg DHA.

Klinická studieLaboratorní analýza

Disacharid z bílé řepy

Isomaltulosa, jiným jménem Palatinose™ je disacharidem poskytujícím tělu glukosu a fruktosu. Konzumace potravin obsahujících isomaltulózu místo cukru vede k omezení nárůstu glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami obsahujícími cukr.

Klinická studieLaboratorní analýza

Beta-glukany z ovsa

Beta-glukany obsažené v ovesné vláknině přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Tohoto příznivého účinku je dosaženo při konzumaci alespoň 3 g Beta-glukanů denně. V Produktech MANA je Beta-glukanů ještě více. V MANA drinku 6,60 g a u klasické MANY dokonce 9,46 g v denní dávce.

Klinická studieLaboratorní analýza

Lipidy ze lnu

Používáme zastudena lisovaný lněný olej s technologií bezkyslíkaté atmosféry během všech částí výrobního procesu, což je prevencí nežádoucí peroxidace oleje. Tento olej ma nejvyšší koncetraci alfa-linolenové kyseliny (omega-3) ze všech rostliných olejů.

Laboratorní analýza

Lipidy ze slunečnice

Slunečnicový olej obsahuje velké množství mononenasycených (MUFA)/polynenasycených (PUFA) mastných kyselin, jako kyseliny olejové (omega-9) a linolové (omega-6) a dále tento olej obsahuje významné množství vitaminu E a fytosterolů.

Laboratorní analýza

Oligosacharidy z kukuřice

Kukuřičné zrno je vstupní surovinou při produkci velmi čistých a dobře definovaných sacharidů, které v MANĚ používáme jako zdroj dobře dosažitelné energie a zároveň tím dáváme produktu jemnost.

Laboratorní analýza

Izolovaná bílkovina ze soji

Tato vysoce hodnotná bílkovina přispívá k růstu svalové hmoty, jejímu udržení a k udržení normálního stavu kostí. Díky celkovému obsahu 20 g na jednu porci jsou prášková MANA i drink MANA řazeny mezi potraviny s vysokým obsahem bílkovin. Během jedinečného procesu výroby je minimalizováno množství sojových fytoestrogenů.

Klinická studieLaboratorní analýza

Lecitin ze soji

Sojový lecithin je důležitou součástí MANY pro své vynikající emulgační vlastnosti. Je to také antioxidant, významný stavební blok nervových i mozkových buněk a zdroj cholinu, cenného nutrientu.

Laboratorní analýza

Lipidy z řepky

Řepkový olej je zdrojem kyseliny alfa-linolenové, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Řepkový olej je rovněž zdrojem omega-6 a omega-3 mastných kyselin ve výhodném poměru 2:1. Přitom obsahuje malé množství nasycených mastných kyselin a značné množství v tuku rozpustných vitaminů a fytochemikálií typu luteinu a fytosterolů.

Klinická studieLaboratorní analýza

Lipidy z kokosu

Používáme bio za studena lisovaný kokosový olej té nejlepší kvality. Vyznačuje se příjemnou vůní, tuhou konzistencí a vysokým obsahem nasycených mastných kyselin se střednědlouhým řetězcem, zejména kyseliny laurové a myristové při nízkém obsahu vyšších nasycených mastných kyselin, což je mezi oleji unikátní.

Laboratorní analýza

Všechny vitamíny a minerály

Díky klinicky ověřenému složení, které vytvořil náš tým vědců, můžete dosáhnout lepšího života bez konzumace živočišných produktů. Více než 99 % našich ingrediencí pochází z přírodních rostlinných zdrojů, a tak vznikl nápoj se všemi vitaminy a minerály, které vaše tělo potřebuje, aby si udrželo vyvážený nutriční příjem.

Jen to nejlepší pro vaše tělo

Použité suroviny důkladně testujeme v laboratořích, abychom při výrobě našich produktů využívali pouze ty nejkvalitnější ingredience. Díky tomu je Mana nejen snadno stravitelná, ale také přináší pocit spokojenosti a zasycení po každém jídle.

Mocný nástroj

Vylepši svoje tělo.

Nízký glykemický a insulinemický index

Je jedno, jestli před cvičením nebo po něm, Mana je spolehlivým a vyváženým zdrojem energie, který má nízký glykemický a inzulinemický index – dokonalý způsob, jak se udržet v tempu po celý den.

Klinická studie

Život je jízda

Máte to ve svých rukou.

Šetří čas, peníze a úsilí

Výběr, nákup a příprava kvalitního a vyváženého jídla může zabrat velkou část vašeho dne a pravděpodobně se i prodraží. S Manou máte možnost věnovat svou energii věcem, které opravdu milujete.

Skutečná svoboda

Tím, že získáte více času, můžete trávit vaše volné chvíle třeba plněním vašich snů. Můžete se naučit nový programovací jazyk nebo zkusit seskok padákem. Ale taky protančit celou noc, aniž byste zanedbali svoje tělo.

Ověřené recenze
Provozuje YOTPO
 
 
 
 

Hladoví po více informacích?

Užijte si Manu i jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Mana je vhodná pro každého zdravého dospělého jedince.
Made with
in Czech republic