Ellienka

Umělkyně, streamerka

Ahoj,

jmenuji se Eliška Karasová, ale na všech sociálních sítích vystupuji pod jménem Ellienka. Jsem full-time umělkyně a streamerka zaměřující se čistě na olejomalbu, digital art a airbrush. Ale nebojím se jakékoli jiné kreativní tvorby.

Malováním se živím už tři a půl roku a najdete u mě skoro vše od krajinek, přes draky, hry, fantasy až po realistické portréty. Před rokem jsem začala dělat vlastní designy ovladačů pro platformy Playstation a Xbox. Velkou část mé tvorby sdílím s lidmi, a to živě přes platformu Twitch, kde mám každodenní live stream.

Každý den se od fanoušků opakuje jedna a ta samá otázka..”Kde jsi se naučila malovat? Chodila jsi na uměleckou školu?” Jsem samouk a to jak teď maluji jsem se naučila sama a jsem na to dostatečně hrdá. Nechodila jsem na žádnou uměleckou školu, protože si ráda dělám věci po svém, a když něco dělám, spoléhám sama na své pocity a svojí ctižádost. V roce 2020 jsem měla konečně i svoji první výstavu obrazů a další jsou určitě v plánu. :)

Proč užívám Manu?

"Jsem hodně aktivní člověk, který začíná pracovat brzy ráno a nemá moc času nazbyt. Snažím se stíhat všechny důležité věci a tak často zapomínám se vůbec najíst a proto je pro mě Mana skvělá záchrana, která mě nikdy nenechá o hladu a k tomu mi dodá potřebné živiny co moje tělo potřebuje."