Jan "Freezer Beats" Kubík

Hudební producent a DJ

Ahoj,

jmenuji se Honza aka Freezer BeatsTen, kdo mě zná ví, že miluju zdravé jídlo. Jsem dost vytížený tím co dělám a protože mi na sobě záleží tak jsem si našel Manu a ona mě.

Jsem producent z labelu Hypno 808, Dj a Barber.Většina lidí mě zná, protože jsem složil spoustu muziky pro Hugo Toxxxe a vyprodukoval několik desek a singlů (viz níže). S Bauch Money jsme v roce 2012 získali ocenění Zlatý Anděl – Rapové album roku a o dva roky později získalo totéž Smackovo Album – „P´S a Love“ 2014. Mimo label pracuji momentálně v Eddies Barberu na Vinohradech, kde mě můžeš zastihnout během týdne. A když zrovna nestříhám v Barberu, tak hodně cestuji za rodinou a do zahraničí, sportuji a tvořím kvanty hudby. Hledal jsem něco, co mi dodá to, co potřebuji a zároveň budu pořád fresh a fit a jelikož se už delší dobu zajímám o svoje zdraví, našel jsem si Manu, která splňuje všechno, co potřebuji. Rychlost- tím že u přípravy nestrávím mnoho času, kvalitu- protože má všechny živiny, které tělo potřebuje a skvělou chuť. 

Proč užívám Manu?

"Hledal jsem něco, co mi dodá to, co potřebuji a zároveň budu pořád fresh a fit a jelikož se už delší dobu zajímám o svoje zdraví, našel jsem si Manu, která splňuje všechno, co potřebuji."