Tomáš "Likandros" Volf

Streamer

Ahoj,
jmenuji se Tomáš, ale vystupuji pod nickem Likandros.

Od utlého dětství jsem se zajímal o techniku a videohry. Začalo to již ve 4 letech, kdy jsem měl po starším bratrovi Apple II počítač a naplno jsem začal hrát, když jsem v šesti letech dostal PC 386, posléze jsem se  ponořil mezi svět jedniček a nul s neuvěřitelným procesorem pracující na 386 MHz frekvenci, která se mi společně s CRT monitorem zdála jako dnes 8K rozlišení.

Od léta roku 2019 streamuji na platformě Twitch, dříve jsem působil jako streamer a redaktor herního pořadu Indian a na mém kanále uvidíte indie tituly, multiplayerové hry i nejnovější AAA pecky. V době, kdy jsem nejvíce hrál jsem proseděl většinu volného času u World of Warcraft a stále je pro mě tato hra srdcová, takže ji velmi často streamuji. Zajímám se taky o kosmonautiku, techniku a nové technologie, takže se můžete dočkat různorodých simulátorů a nepohrdnu ani RPG tituly. Zkrátka u mě se nudit nebudete.

Ve volném čase rád sportuji, hraji na kytaru a cestuji. Mana je pro mě úžasný produkt díky kterému šetřím čas, protože hodně pracuji a jelikož po večerech streamuji, tak nemusím řešit večeři a přesto mohu žít zdravě. Je také úžasným společníkem na cesty! Pokud jsem tě zaujal, tak mě můžeš sledovat na mém Twitch kanále, kde streamuji většinou po večerech a o víkendech, vše se dozvíš na mém Discordu a pokud tě zajímá můj život, tak mám také Instagram. 

Proč užívám Manu?

"Mana je pro mě úžasný produkt ,díky kterému šetřím čas, protože hodně pracuji a jelikož po večerech streamuji, tak nemusím řešit večeři a přesto mohu žít zdravě."