Vojtěch Štursa

Skokan na lyžích

Ahoj,
jmenuji se Vojtěch Štursa, je mi čtyřiadvacet a dělám skoky na lyžích. Poprvé jsem si z můstku skočil už v šesti letech a za dobu své kariéry jsem se dopracoval až do České reprezentace. Nyní bojuji o co nejlepší umístění mezi skokanskou elitou v nejvyšších mezinárodních soutěžích Světového poháru. Mým snem je stát se historicky nejlepším českým skokanem a zařadit se mezi největší legendy tohoto sportu. Ačkoliv se moje výsledky v poslední době nevyvedly úplně dle představ, stále jsem si dokázal splnit jeden z mých dětských snů - reprezentovat Česko na Olympijských hrách.
Skoky na lyžích jsou krásný sport, který dělám po celý svůj život, proto nepřestávám věřit a každý den pracuji na cestě za splněním mých snů a cílů.

Mimo skoky na lyžích se věnuji čistě rekreačně také horolezectví a chození po highlinách. Highlining mě svým adrenalinem a odpoutáním od reality naprosto uchvátil a je pro mě skvělým způsobem jak si vyčistit hlavu od každodenních problémů.

Proč užívám Manu?
Manu užívám zejména pro dosažení co nejlepších výkonů ve sportu, ale také jako běžné jídlo při celodenním pobytu v přírodě.

Jako skokan na lyžích musím mít svoji hmotnost a životosprávu neustále pod kontrolou. Mana mně to všechno značně ulehčuje. Prášek používám v běžné dny k dosažení optimálního energetického příjmu a Mana Drink u mě zase jednoznačně vede při závodech, jakožto skvělá svačinka, která zažene hlad i stres - ihned a bez práce.

A na co se zrovna teď připravuji? Cílem letošní sezony je jednoznačně Mistrovství světa v letech na lyžích, které se koná poslední víkend v březnu ve slovinské Planici. Lety mě vždy bavili nejvíce, ten pocit svobody a adrenalinu, kterému se tam člověku dostává je nepopsatelný.

Proč užívám Manu?

"Prášek používám v běžné dny k dosažení optimálního energetického příjmu a Mana Drink u mě zase jednoznačně vede při závodech, jakožto skvělá svačinka, která zažene hlad i stres - ihned a bez práce."