Jemnější Mana [MARK II V2]

 

Mana team se konstantně snaží posouvat texturu a chuť bez toho, aby to bylo na úkor nutričních hodnot, které jsou pro nás prioritou číslo jedna. Představujeme vylepšenou a současně nejvyspělejší verzi, kterou jsme doposud vyrobili. Odesíláme od dnešního dne na mojemana.cz.

Vylepšená textura

Předchozí verze obsahovala větší částice celozrnné ovse, které někteří naši uživatelé a členové komunity viděli jako problém, který je třeba vyřešit. Částice jsme zjemnili technologií studeného mletí, čekali jsme na zakázku vyrobený stroj, který budeme moci efektivně v procesu mletí kolem pláště komory chladit vodou. Proč proces chladit? Protože v případě překročení určité teploty zahřátí lipidů (tuků) a bílkovin (proteinů) v ovsi surovina celkově hořkne, což bylo třeba vyřešit technologií na míru. Nejedná se o změnu nutričních hodnot ale o jemnější strukturu částic.

Update odesílání během Vánoc

V tuto chvíli odesíláme všechny objednávky do 48 hodin. Vánoční čas se blíží a naše zásoby začínají rychle mizet. Pokud o MANĚ uvažujete jako o dárku pro své, tak doporučujeme objednat do 18. prosince.  Jsme velmi rádi, že změny vedou k nesrovnatelnému zážitku konzumace s předchozí verzí.

Zjistěte více

Pro více infomací o MANĚ a jejich ingrediencích prosím navštivte nutricnispecifikace.mojemana.cz, kde naleznete odpovědi na všechny vaše otázky nebo nás kontaktujte na zákaznická podpora.

Sdílet článek

Nejnovější příspěvky