Mana je Amazon choice

 

Plnohodnotné jídlo Mana bylo doteď možné zakoupit jen na e-shopu. Nyní se produkt probojoval do skladů internetového giganta Amazon, čímž se nám otevřely dveře do dalších zemí Evropy. Pro naše zahraniční zákazníky tím zajistíme rychlejší doručení a větší důvěryhodnost  produktu. 

Dostat se do Amazonu s jídlem je poměrně komplikovaný a zdlouhavý proces. Mana se navíc řadí mezi naprosto nový druh produktu, pro který není ještě zcela ustálená kategorie. Na vstup na tento obchod si mnohé firmy najímají specializované agentury. My jsme to však zvládli sami. Byla to náročná cesta, ale věříme, že se vyplatí. Jsme hrdí na to, že je Mana momentálně vyhodnocena jako Amazon Choice – tedy nejlepší produkt v rozšířené sekci Zdraví. 

Toto označení se uděluje na základě prodejů a jeho udělení vyhodnocuje sám Amazon. Nejdůležitější je však pro nás skutečnost, že jsme díky spolupráci s Amazonem zase o něco blíže zákazníkům a můžeme zajistit dobrou dostupnost našich produktů po Evropě. Mana je aktuálně zalistovaná na skladech v Německu a Anglii, obyvatelé těchto zemí mají zaručeno doručení do druhého dne. Ze zmíněných dvou skladů je zároveň pokryto dodání do dalších 24 evropských trhů. 

Momentálně s Amazonem dojednáváme pokrytí dalších distribučních míst v Itálii, Francii a Španělsku, ale je to ještě běh na dlouhou trať.      

Sdílet článek

Nejnovější příspěvky