Mana Prášek nezůstal pozadu, nové příchutě v předprodeji!

Mana Prášek nezůstal pozadu, nové příchutě v předprodeji!

 

Když jsme se rozhodli, že Mana Drink posuneme na další úroveň novými třemi příchutěmi, bylo nám jasné, že tento rozjetý vlak nic nezastaví. Stejně božsky jsme tedy ochutili i práškovou verzi Many Mark 5.

Příchuť Sunlight provoněná atmosférou tropického léta díky šťávě z ananasu, hřejivou žlutou chuť jí dodá extrakt z kurkumy. Prášek Love vás zalije smyslnými emocemi z ručně natrhaných, mrazem sušených jahod a malin, růžový kabát zajistí výtažek z červené řepy. Třetí příchuť Dream snadno ohromí fantastickou chutí kakaa.

Ochucení Prášku nijak neovlivní jeho výživové hodnoty. Všechny tři varianty si ponechávají stejný počet kalorií jako porce jídla z klasického Prášku, tedy 2 000 kcal. Příprava také zůstává stejně rychlá a pohodlná, stačí jen smíchat práškovou substanci s vodou a pořádně promíchat. Do jedné minuty si tak můžete užít sytou porci jídla, kterou můžete nahradit část své stravy při nedostatku času nebo při náročných situacích jako je perný den v kanceláři, při cestování nebo třeba horských túrách. Manou ale také můžete nahradit svůj celý jídelníček. Je to jen na vás.

Buďte v předstihu! Pokud nakoupíte během této exkluzivní nabídky, dostanete zboží za zvýhodněnou cenu před oficiálním spuštěním prodeje.

Již teď si můžete předobjednat online ochucený Mana Prášek Mark 5 – speciální balení 105 porcí obsahuje všechny tři příchutě, a to za cenu 4 368 Kč. Díky ceně 42 Kč za jedno jídlo a s dopravou zdarma věříme, že zpřístupňujeme opravdu každému to nejlepší, co je v jídle k dostání.

V dubnu pak zboží zašleme dle pořadí předobjednávek. Pokud stihneme vyrobit ochucené Prášky dříve, odešleme je obratem, abyste si je mohli vychutnat s ještě větším předstihem.

Od května pak zahájíme prodej Mana Prášku s příchutí v našem vlastním e-shopu, v rámci maloobchodních sítí zatím nebude dostupný.

The Latest posts

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.