Nová Mana | Mark 4 je tady!

Nová Mana | Mark 4 je tady!

 

Ahoj, tak a je to tady, na tomto upgradu jsme dělali dlouho. Vylepšení, která jsme na složení udělali, jsou hlavně "pod kapotou" než-li navenek. Díky detailnějším laboratorním analýzám a klinickým studiím jsme schopni vidět o něco více než kdy předtím a to opět díky vědě, která posouvá naše vlastní hranice. Novou, lepší Manu Mark 4 odesíláme právě teď.

Více vitamínů a stopových minerálů.

V Maně Mark 4 jsme upravili množství vitamínů B-komplexu, které přispívají k vašem lepšímu energetickému metabolismu, psychické činnosti a činnosti nervové soustavy, k funkcím imunitního systému, ke snížení únavy, vyčerpání a mnoha dalším buněčným funkcím. Navýšili jsme thiamin, niacin, kyselinu pantothenovou a biotin. Dvojnásobně jsme navýšili vitamín B12 a vitamín B9, které společně přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. Zvýšili jsme také množství jodu a zinku, které přispívají například k normální činnosti štítné žlázy a k plodnosti. Nezapomněli jsme ani na vitamín C, který jsme zvýšili o 25 %.

Komplexní zastoupení aminokyselin.

Zdrojem aminokyselin v Maně je kombinace sojové a ovesné bílkoviny. Na základě laboratorních analýz jsme si jisti, že Mana obsahuje všechny neesenciální i esenciální aminokyseliny v dostatečném množství. Mana Mark 4 obsahuje 101 g bílkovin v denní dávce a složení aminokyselin a vyčíslení jejich množství nyní najdete na webovém štítku. Aminokyseliny, které získáme příjmem bílkovin, jsou nezbytné především pro tvorbu a obnovu tkání organismu, zajišťují transport látek a jsou potřebné pro syntézu mnoha hormonů.

Bohaté spektrum mastných kyselin.

Použitím ještě lepších zdrojů rostlinných olejů jsme dosáhli vynikající komplexity mastných kyselin, vedle již tradičních DHA a EPA, které přispívají  k normální činnosti srdce. V Maně obsažená nenasycená mastná kyselina alfa-linolenová přispívá například k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Jistě potěší 2,5 g kyseliny asklepové, nezbytné součásti srdečních lipidů a 200 mg kyseliny nervonové a lignocerové, klíčových pro stavbu vaší nervové tkáně.  Poměr omega-3 k omega-6 mastným kyselinám je vynikající 1:2.

Vyzkoušej Mark 4

The Latest posts

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.