Nový Mana Drink | Mark 4 je tady.

Nový Mana Drink | Mark 4 je tady.

Dopis od Jakuba Krejčíka, zakladatele

S obrovským potěšením vám chci oznámit, že jsme vyrobili nadčasovou verzi našeho drinku. Nová receptura vychází z odkazu svého předchůdce, nicméně je kompletně přepracována od samého základu. 

Mark 4 nastavuje nový standard funkčního jídla, zatímco stále zůstává boží a především velmi praktická. Od dnešního dne můžete benefitovat z více vitaminů, minerálů, lepší lipidové komplexnosti a robustního spektra aminokyselin z rostlinných zdrojů. S cenou ve výši 65,80 Kč a dopravou zdarma za jeden drink o 400 kcal věříme, že tím zpřístupníme to nejlepší, co je v jídle k dostání, opravdu každému.

Co jsme vylepšili?

Více vitamínů a minerálů

Zásadně jsme upravili množství vitaminů B-komplexu, které přispívají k lepšímu energetickému metabolismu, psychické činnosti a činnosti nervové soustavy, k funkcím imunitního systému, ke snížení únavy, vyčerpání a mnoha dalším buněčným funkcím. Navýšili jsme thiamin, niacin, kyselinu pantothenovou a biotin. Kromě toho jsme zdvojnásobili obsah vitaminů B12 a B9, které společně přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. Více je také jódu a zinku, látek přispívajících k normální činnosti štítné žlázy a k plodnosti.

Robustnější spektrum aminokyselin

Na základě laboratorních analýz jsme upravili poměr bílkovinných zdrojů. Zdrojem aminokyselin je nyní rostlinná kombinace sojové a ovesné bílkoviny. Díky jednotlivým analýzám jsme si jisti, že Mana obsahuje všechny neesenciální i esenciální aminokyseliny v ideálním množství. Konkrétně 101 g bílkovin v denní dávce. Právě takto získané aminokyseliny jsou nezbytné pro tvorbu a obnovu tkání organismu, zajišťují transport látek a jsou potřebné pro syntézu mnoha hormonů. Detailní informace o zastoupení aminokyselin a vyčíslení jejich množství najdete na našem webu pod tlačítkem "Nutriční info & ingredience".

Pestřejší spektrum mastných kyselin

Použili jsme ještě lepší a pestřejší zdroje rostlinných olejů a dosáhli tak vynikající komplexity mastných kyselin. Vedle již tradičních DHA a EPA, které přispívají k normální činnosti srdce, je v Mana Drinku obsažena také nenasycená mastná kyselina alfa-linolenová zodpovědná např. za udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Kyselina asklepová v množství 2,5 g je nezbytnou součástí srdečních lipidů a 200 mg kyseliny nervonové a lignocerové je klíčových pro stavbu nervové tkáně. Poměr omega-3 k omega-6 mastným kyselinám je vynikající 1:2.

"Vytvořili jsme nadčasový nápoj s dosud nejlepší recepturou."

Marek Humpl, Ředitel výzkumu a vývoje

Mana Drink | Mark 4 s vylepšenou recepturou je od teď na e-shopu a bůhví, jestli zbude na všechny. Kupuj, dokud je k mání.

The Latest posts

„Go Bananas!“ s šíleně dobrou banánovou novinkou Many

„Go Bananas!“ s šíleně dobrou banánovou novinkou Many

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.