Nový Mana Drink | Mark 4 je tady.

Nový Mana Drink | Mark 4 je tady.

Dopis od Jakuba Krejčíka, zakladatele

S obrovským potěšením vám chci oznámit, že jsme vyrobili nadčasovou verzi našeho drinku. Nová receptura vychází z odkazu svého předchůdce, nicméně je kompletně přepracována od samého základu. 

Mark 4 nastavuje nový standard funkčního jídla, zatímco stále zůstává boží a především velmi praktická. Od dnešního dne můžete benefitovat z více vitaminů, minerálů, lepší lipidové komplexnosti a robustního spektra aminokyselin z rostlinných zdrojů. S cenou ve výši 65,80 Kč a dopravou zdarma za jeden drink o 400 kcal věříme, že tím zpřístupníme to nejlepší, co je v jídle k dostání, opravdu každému.

Co jsme vylepšili?

Více vitamínů a minerálů

Zásadně jsme upravili množství vitaminů B-komplexu, které přispívají k lepšímu energetickému metabolismu, psychické činnosti a činnosti nervové soustavy, k funkcím imunitního systému, ke snížení únavy, vyčerpání a mnoha dalším buněčným funkcím. Navýšili jsme thiamin, niacin, kyselinu pantothenovou a biotin. Kromě toho jsme zdvojnásobili obsah vitaminů B12 a B9, které společně přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. Více je také jódu a zinku, látek přispívajících k normální činnosti štítné žlázy a k plodnosti.

Robustnější spektrum aminokyselin

Na základě laboratorních analýz jsme upravili poměr bílkovinných zdrojů. Zdrojem aminokyselin je nyní rostlinná kombinace sojové a ovesné bílkoviny. Díky jednotlivým analýzám jsme si jisti, že Mana obsahuje všechny neesenciální i esenciální aminokyseliny v ideálním množství. Konkrétně 101 g bílkovin v denní dávce. Právě takto získané aminokyseliny jsou nezbytné pro tvorbu a obnovu tkání organismu, zajišťují transport látek a jsou potřebné pro syntézu mnoha hormonů. Detailní informace o zastoupení aminokyselin a vyčíslení jejich množství najdete na našem webu pod tlačítkem "Nutriční info & ingredience".

Pestřejší spektrum mastných kyselin

Použili jsme ještě lepší a pestřejší zdroje rostlinných olejů a dosáhli tak vynikající komplexity mastných kyselin. Vedle již tradičních DHA a EPA, které přispívají k normální činnosti srdce, je v Mana Drinku obsažena také nenasycená mastná kyselina alfa-linolenová zodpovědná např. za udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Kyselina asklepová v množství 2,5 g je nezbytnou součástí srdečních lipidů a 200 mg kyseliny nervonové a lignocerové je klíčových pro stavbu nervové tkáně. Poměr omega-3 k omega-6 mastným kyselinám je vynikající 1:2.

"Vytvořili jsme nadčasový nápoj s dosud nejlepší recepturou."

Marek Humpl, Ředitel výzkumu a vývoje

Mana Drink | Mark 4 s vylepšenou recepturou je od teď na e-shopu a bůhví, jestli zbude na všechny. Kupuj, dokud je k mání.

The Latest posts

Užij si atraktivní kombinace Many za výhodnou cenu

Užij si atraktivní kombinace Many za výhodnou cenu

Láska napříč vesmírem: Čerstvá chuť jahod a sametové Many jako dokonalý pár

Láska napříč vesmírem: Čerstvá chuť jahod a sametové Many jako dokonalý pár

„Go Bananas!“ s šíleně dobrou banánovou novinkou Many

„Go Bananas!“ s šíleně dobrou banánovou novinkou Many