Rozhovor | Jakub má narozeniny

Rozhovor | Jakub má narozeniny

 

Zakladatel Many, Jakub Krejčík, dnes slaví narozeniny. Většinu dne spolknou pracovní povinnosti, ale na zábavu se čas taky najde. Musí! Tento rok jsou to zároveň i 5. narozeniny Many. Jak to bude s oslavami?

Jakube, všechno nejlepší! Jak se cítíš?

Skvěle, v zápřahu, ale skvěle. Jsem v životní etapě, kdy dělám to, v co jsme společně s lidmi, se kterými jsme začínali, doufali. Extrémně mě to baví a čas mi tak běží extrémně rychle.

Kolik ti vlastně je?

To já sám často nevím (smích). Každej rok si myslím, že o rok míň a pak zjistím, že o rok víc než minulej rok. Ale tenhle rok to je 35. rok.

Co je pro Jakuba ten nejlepší dárek?

Samozřejmě, že jsem si prošel puberťáckým obdobím, kdy jsem chtěl materiální blbosti. Teď mě ale moc baví dárky, na kterých můžu pracovat. Záležitosti, které začínají nápadem, procházejí myšlenkovým procesem, pak realizace až po hotový předmět. Pocit nad dobře odvedenou prací je pro mě obrovskou motivací.

Lidi často přejí obligátní “hodně štěstí, zdraví a lásky”. Co bych ti měla popřát já? Co chceš, aby se Ti v tomhle roce splnilo?

Přál bych si, aby se mi podařilo najít rovnováhu mezi pracovním životem, rodinou a zájmy. Rád bych se naučil vidět věci z perspektivy dlouhodobějších horizontů. V Maně se věci dějí tak rychle, že jediná konstanta je změna a schopnost adaptace zajišťuje úspěch.

Mana dream team (not everybody)

Tento rok to budou i 5. narozeniny Many.

Je to souběh událostí toho, že Maně je 5. Začínal jsem, když mi bylo 30 a měli jsme čerstvě po svatbě s mojí ženou Zuzkou a měli jsme dítě na cestě. To byl moment velkýho dění a teď už běží právě pátý rok.

Budeme slavit?

Rozhodli jsme se oslavě dát úplně nový formát, který chystáme odlaunchovat v létě. Bude to velký event, na kterém chceme světu říct, na čem tvrdě pracujeme. Mana tým teď představí celosvětovou exkluzivní novinku, co právě vyvíjíme. Chceme se podělit o to, v čem jsme skvělí, co se nám povedlo...a to v mega velkým stylu.

5 let už je doba, která nabízí ohlédnout se, jak se mi podařilo to, co jsem si vytyčil.

Přesně. My právě v rámci letního eventu chceme ukázat, jak se nám daří plnit naší misi a jaké máme vize do dalších 5ti, 10ti a mnoha dalších let.

Zmiňuješ “letní event”, co si pod tím mám představit. Předpokládám, že to bude víc, než narozeninová oslava.

Setkáme se na skvělým místě a maximálně si to užijeme v Mana stylu. Víc prozradíme ve správný čas.

Photos by "For Men magazine"

The Latest posts

Užij si atraktivní kombinace Many za výhodnou cenu

Užij si atraktivní kombinace Many za výhodnou cenu

Láska napříč vesmírem: Čerstvá chuť jahod a sametové Many jako dokonalý pár

Láska napříč vesmírem: Čerstvá chuť jahod a sametové Many jako dokonalý pár

„Go Bananas!“ s šíleně dobrou banánovou novinkou Many

„Go Bananas!“ s šíleně dobrou banánovou novinkou Many