Upgradujeme na další level.

Upgradujeme na další level.

Zdravím všechny.

Dnes jsem se rozhodl, že post, který mám rozepsaný cca 14 dní, konečně postnu! Během ledna a února jsme byli v intenzivních přípravách na stěhování a vytváření výrobního teamu. Potřebovali jsme stabilizovat výrobní team a mít pod kontrolou dostatečnou denní výrobu. Měli jsme naplánováno, že během ledna vyexpedujeme prosincové objednávky a dostaneme se tak v únoru na dodací termín pod 4-5 týdnů, což byla nejvíce optimistická varianta. Realita ale věci mění velmi pružně :). MANA je složena z desítek ingrediencí a tím myslím i například lahev, odměrku, krabice apod, takže je jasné, že plánování dodávek jednotlivých materiálů, je pro nás alfa a omega. U některých dodavatelů jsme se začali dostávat do úskalí, protože jednoduše přestali být schopni reagovat na naši poptávku a včas doručovat potřebné množství.. I přesto, že se snažíme podporovat lokální produkci, jsme nuceni využívat dodavatele po celém světě, protože to prostě v tuto chvíli jinak nejde. Koordinace plánování zásob je pro nás základ! Zavádíme proto skladový a plánovací systém, který by nám v tom měl pomoci. Udržet vše v hlavě a v jednom excelu je už nemožné.. Například u lahve, sáčků, krabic, některých ingrediencí nebo odměrek máme dobu výroby a doručení i 28 dní, takže je potřebné dodávky značně naddimenzovat. Jsme v neustálém vývoji! Posloucháme, co nám říkáte, že by bylo dobré zlepšit a snažíme se dobré nápady implementovat do výroby. Nicméně vše navazuje na vše a to celou operaci lehce dramatizuje a nejde to prostě změnit hned a najednou. Plánujeme oznámit velkou novinku, se kterou chceme vyjít ven už v létě. Ale o tom později, ještě není jak se říká upečeno :)

MANA box.

Konečně jsme ji vyrobili. Byl to dlouhý proces ale nakonec jsme našli partnera, který nám vyrobí box tak jak chceme my. Zjednodušili jsme mutace, které vyrábíme a to pouze na jednu - ve dvou jazykových mutacích. Enjoy :)

MANA odměrka.

Vyrobili jsme novou odměrku :). Věděli jsme o tom, že odměrka, která nepasuje  přesně do lahve není stoprocentní řešení a celý team intenzivně pracoval na jejím upgradu. A povedlo se :)!Věříme, že se vám bude líbit. Má stejné parametry jako ta předchozí verze jen je v hodnotách o půlku menší  - mám na mysli objemové a kalorické hodnoty. Nový manuál dávkování přikládáme do nových balení a je přístupný i na našem webu. Novou odměrku bude možné zakoupit také samostatně.

MANA Lab.

Přestěhovali jsme se :)! Ještě v létě byla MANA na půdorysu garáže, do ledna jsme byli na půdorysu cca 100 metrů čtverečných a od února jsme na 250 metrech čtverečních. Navýšili jsme prostorově výrobní a kompletovací část takřka o dvojnásobek. Všichni mají své důstojné místo a na něm klid a prostor na svou činnost. Máme konečně také prostor skladovat materiál a zásoby.

MANA sáčky.

Vylepšili jsme sáčky :)! MANA začínala v sáčcích z Ikea a byla zabalená v krabici, co jsem doma našel. Když jsme na první sáček nalepili první logo, které jsme vystřihli z nalepovacího archu, tak jsme si říkali, že to vypadá sakra dobře :). Když jsme potom nechali vyrobit nálepku se složením, tak to byl vrchol nevyššího blaha :). Hned jsme to tenkrát nafotili :). Když jsme se rozhodli, že do projektu jdeme na plno, do výroby jsme dávali první sáčky s minimálním odběrem deset tisíc kusů, což pro nás bylo astro číslo a predikovali jsme, že je budeme mít ještě příští rok v létě. V realitě došly za dva měsíce :). Co jsme tedy na sáčcích vylepšili? Je to malé vylepšení, ale pro nás velmi podstatné. Sáčky měli v předchozí šarži nepatrný bílý pruh na straně. Bylo to dáno použitím technologie vyrobeného štočku, který nechával bílý pruh na straně. S tím jsme nebyli spokojeni a když jsme zadávali novou výrobu, detail byl odstraněn. Sáček má nový zip a plnější, méně průsvitnou texturu, ale to už je velký detail :) Výrobní update. Už zase vyrábíme v plném rytmu! Míchací stroj je opraven a výrobní team je v plném nasazení. Objednali jsme nový stroj, který by měl zvládnout čtyřnásobnou kapacitu. Do dvou měsícu bychom měli být schopni zrychlit výrobu o trojnásobek. Je to úžasná cesta! Díky, že jste na ní s námi! Jakub

The Latest posts

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.