ManaBurger™: Novinky přímo z výroby

Výrobní i laboratorní testy dopadly výborně. Začínáme s doručením ManaBurger™ už na konci března dle pořadí objednávek.  

Plánované doručení. Přestože naši výrobu a chod společnosti v uplynulých týdnech výrazně ovlivnilo nestandardní dění a vyprodání téměř všech zásob, na což jsme museli reagovat a uzpůsobit tomu naše výrobní a logistické operace, děláme nadále vše proto, abychom dodrželi náš slib. Začít ManaBurger™ doručovat už na konci března.

Naším úkolem je nyní co nejrychleji doručit desetitisíce burgerů všem, kteří nám s předstihem svěřili své peníze. I Ty jsi jedním z nich. Děkujeme za důvěru a rádi bychom Tě ujistili, že už brzy se můžeš těšit na zdravou a rostlinnou alternativu k hovězímu masu. Naším cílem je doručit první objednávky ještě v tomto měsíci. A každý dubnový den poté doručit další stovky balení burgerů, abychom nejpozději do konce dubna dokázali ManaBurger™ doručit skutečně všem. Postupovat budeme výhradně dle pořadí objednávek, jak jsme přislíbili. 

Věřme, že naše výroba bude moct i nadále fungovat ve stoprocentním režimu a nijak nás neovlivní současná výjimečná situace s rostoucím počtem státem nařízených karantén. V případě jakýchkoliv zásadních změn Tě jako našeho věrného zákazníka budeme ihned a o všem informovat. 

Stopové množství sóji. Chceme být k našemu zákazníkovi vždy maximálně otevření, a proto cítíme jako povinnost dát Ti vědět, že u ManaBurger™ může dojít během výrobního postupu na produkční lince k tzv. křížové kontaminaci se sójou. Finální potravina tak může obsahovat stopové množství sóji, konkrétně pouhých 25 mg sójového proteinu na kilogram výrobku.

Skvělá zpráva na závěr. Žádné minerální oleje. Možná i Ty registruješ články o některých rostlinných burgerech, které podle zjištění obsahovaly stopy nežádoucích minerálních olejů. Tyto oleje mohou způsobovat poškození jater, lymfatických uzlin nebo imunitního systému. Jsou součástí maziv výrobních strojů, a pokud není správně zajištěná výrobní technologie, může dojít k jejich úniku do potraviny. Případně jsou zdroji minerálních olejů v potravinách nevhodné obalové materiály.

Dostali jsme spoustu dotazů, jak je na tom náš ManaBurger™. V Maně se vždy snažíme mít vše podložené vědou. Nechali jsme proto náš produkt otestovat německou státem certifikovanou laboratoří a nyní můžeme oficiálně doložit, že ManaBurger™ nežádoucí minerální oleje neobsahuje!

The latest news