Jak spolu zvládáme COVID-19


Zdá se, že prozatím je u nás situace ohledně šíření pandemie COVID-19 stabilizovaná. Přestože věříme, že se stav před několika měsíci nebude opakovat, jsme stále ve střehu. Tuto stránku proto budeme průběžně aktualizovat, dokud si to bude situace vyžadovat. Věříme, že zde najdeš všechny důležité informace, avšak v případě dalších dotazů nás neváhej kontaktovat na podpora@mojemana.cz.

1) Hygiena a sanitace

Stále dodržujeme přísná hygienická opatření. Všichni naši zaměstnanci byli vyškoleni, jak si správně mýt ruce, pracovní prostory jsou pravidelně dezinfikovány a zaměstnancům ve výrobě nadále měříme teplotu (před začátkem každé směny). Každý, kdo přichází do styku s objednávkou a balením, musí mít navíc obličejovou masku a vinylové rukavice. Uzavřeli jsme také halu pro lidi zvenku a pokud má někdo vstoupit do našich prostor, musí projít procesem dezinfekce, měření teploty a kontroly příznaků případných viróz.

2) Doprava

Objednávky stále posíláme do jednoho pracovního dne od jejich zadání. Standardní dodací lhůta je do 4 pracovních dnů od data odeslání, některé objednávky se však mohou zpozdit v důsledku neočekávaných změn u našich kurýrů a/nebo v rámci hraničních kontrol. Každopádně, po předání objednávky příslušné kurýrní službě by měl dopravce poslat zákazníkovi e-mail o přijetí objednávky, jakož i kontaktní a sledovací informace.

3) Možné výpadky produktů

Přestože jsme na tom zatím se zásobami všech ingrediencí dobře, v důsledku neočekávaných změn u našich dodavatelů může teoreticky dojít k výpadku některých produktů. Zdá se ale, že zatím nic podobného nehrozí. Kdyby se něco změnilo, budeme o tom okamžitě informovat.

Děkujeme, že jsi s námi. Stejně jsme tu i my pro tebe. Pokud budeš mít jakékoliv dotazy, ozvi se nám na podpora@mojemana.cz