Jak spolu zvládáme COVID-19

Aktualizace (06. 10. 2021)

Milý zákazníku, sledujeme stav ohledně pandemie COVID-19 a jsme stále ve střehu. Tuto stránku proto průběžně aktualizujeme. Věříme, že zde najdeš všechny důležité informace, avšak v případě dalších dotazů nás neváhej kontaktovat na 
podpora@mojemana.cz.

1) Hygiena a sanitace

Stále dodržujeme ta nejpřísnější možná hygienická opatření. Všichni kolegové ve výrobě a logistice jsou vyškoleni, jak si správně mýt ruce, pracovní prostory jsou pravidelně dezinfikovány a zaměstnancům ve výrobě nadále měříme teplotu (před začátkem každé směny). Každý, kdo přichází do styku s objednávkou a balením, musí mít obličejovou masku a vinylové rukavice.

2) Doprava

Objednávky stále odesíláme do jednoho pracovního dne od jejich zadání. Standardní dodací lhůta je do 2 pracovních dnů od data odeslání, některé objednávky se však mohou zpozdit v důsledku neočekávaných změn u našich kurýrů a/nebo v rámci hraničních kontrol. Každopádně, po předání objednávky příslušné kurýrní službě by měl dopravce poslat zákazníkovi e-mail o přijetí objednávky, jakož i kontaktní a sledovací informace.

3) Možné výpadky produktů

Přestože jsme na tom zatím se zásobami všech ingrediencí dobře, v důsledku neočekávaných změn u našich dodavatelů či v případě stále rostoucího množství objednávek může teoreticky dojít k výpadku některých produktů. Jako výrobce potravin děláme vše proto, abychom zajistili výrobu a distribuci dostatečného množství Many pro všechny, kteří ji budou potřebovat. Věříme, že se situace z jara letošního roku nebude opakovat a k vyprodání produktů nedojde. Kdyby se něco změnilo, budeme o tom okamžitě informovat.

Děkujeme, že jsi s námi. Stejně jsme tu i my pro tebe. Pokud budeš mít jakékoliv dotazy, ozvi se nám na podpora@mojemana.cz nebo zavolej na číslo +420 228 883 296.