Lahodná

Pro všechny milovníky čokolády 

Dopřej si díky ManaDrink™ Choco sladké potěšení bez výčitek. Odteď můžeš zdravě jíst i mlsat zároveň.

Kakaový prášek z prvotřídních bobů

Nejkvalitnější kakao

Příchuť Choco má díky tomu nejkvalitnějšímu kakaovému prášku nádhernou barvu a příjemnou vůni. Uspokojí i ty nejnáročnější milovníky čokolády a kakaových nápojů. Žádná laciná, přeslazená chuť, ale jemná a decentní příchuť čokolády.

Co víc si přát?

Podpoří zdraví, potěší mysl

Popularita kakaa má dokonce vědecký základ. Obsahuje totiž psychoaktivní látku salsolinol, která se váže na dopaminové receptory a je známo, že přispívá k touze po čokoládě.

Kvalitní kakaový prášek obsahuje řadu tělu prospěšných látek. Je bohatý na živiny jako je draslík, vláknina a bílkoviny. Podporuje funkci nervového systému, snižuje krevní tlak i riziko Alzheimera a kardiovaskulárních chorob.

Suma sumárum, kakao je zdraví prospěšné a ještě nás dělá šťastnými :)

Konzistence

Dokonale jemná

Konzistence drinku je nádherně svěží a jemná - jako mléčný čokoládový drink, ale bez mléka. Žádné hrudky ani hutná tekutina. Jen božsky krémový drink. Vyvinutý tak, aby chutnal každý den a uspokojil naše mlsné chuťové pohárky.

Nejnovější receptura: Mark 6

330 Kcal

Naše receptura Mark 6 je už šestou vylepšenou verzí drinku. Složení Many neustále vyvíjíme, zapracováváme nové suroviny a stejně tak i pečlivě nasloucháme zpětné vazbě od našich zákazníků. A to platí i co se týče chuti. Proto má nový ManaDrink™ 330 kcal při objemu 330 ml. Díky tomu je mnohem krémovější, chutnější, lépe se pije, ale přitom stále efektivně zasytí.