Lahodná

Příchuť, co se nikdy neomrzí

Historicky první a stále nejoblíbenější Mana! Neutrální příchuť Origin jsme nadesignovali tak, aby tě nikdy nepřestala bavit. A aby se skvěle hodila na přípravu sladkých i slaných smoothies.

Dnes skvělá. Zítra ještě lepší.

Návyková chuť

Neutrální Origin, naše historicky první a stále nejoblíbenější příchuť je krásně krémová. Některým připomíná jemné těsto na palačinky, další na jazyku cítí vanilku a ostatní zase lehký ovesný nádech. Ať už patříš do kterékoliv skupiny, na jedné věci se shodnou všichni. Tato příchuť je lepší každým dalším dnem a douškem. A hlavně se ti nepřejí ani při dlouhodobém používání!

Přidej vodu podle vlastní chuti

Vyhraj si s konzistencí

Konzistence ManaPowder™ Origin je nádherně svěží a jemná. Standardní porci jídla vytvoříš smícháním 86 g prášku (2 Mana odměrky nebo 5 vrchovatých polévkových lžic) a 300 ml vody. Možnosti jsou ale nekonečné, takže se neboj dát vody více či méně podle chuti. Někomu Mana více chutná hutnější, až skoro kašovitá. Někdo ji má zase nejradši tekutější jako drink. Na formě nezáleží. Důležité je jen to, co je uvnitř. 

Jediným limitem je tvá fantazie

Staň se králem smoothies

ManaPowder™ Origin chutná sám o sobě skvěle. Zároveň se ovšem dá použít i jako nutričně nadupaný základ do smoothies, palačinek i koláčů. Mixovat můžeš Manu prakticky s čímkoliv – s ovocem, zeleninou, ořechy, kořením či kávou. Pokud budeš hledat inspiraci, mrkni na naši stránku s recepty.