Lahodná

Nebesky krémová příchuť Origin

Neutrální příchuť Origin jsme nadesignovali tak, aby tě nikdy nepřestala bavit. Lehká, jemná a krémová. Taková, aby ti chutnala každým dnem víc.

Dnes skvělá. Zítra ještě lepší.

Návyková chuť

Neutrální Origin, naše historicky první a stále nejoblíbenější příchuť je krásně krémová a úžasně svěží. Některým připomíná jemné těsto na palačinky, další na jazyku cítí vanilku a ostatní zase lehký ovesný nádech. Ať už patříš do kterékoliv skupiny, na jedné věci se shodnou všichni. Tato příchuť je lepší každým dalším dnem a douškem.

Konzistence

Dokonale jemná

Konzistence ManaDrink™ Origin je nádherně svěží a jemná - jako mléčný drink, ale bez mléka. Žádné hrudky ani kousíčky ničeho. Jen božsky krémový drink. Vyvinutý tak, aby chutnal každý den a nikdy neomrzel. A stejně tak se výborně hodí do sladkých i slaných smoothies.

Nejnovější receptura: Mark 6

Lehkých 330 kcal

Naše nejnovější receptura Mark 6 je už šestou vylepšenou verzí drinku. Složení Many neustále vyvíjíme, zapracováváme nové suroviny a stejně tak i pečlivě nasloucháme zpětné vazbě od našich zákazníků. A to platí i co se týče chuti. Proto má nový ManaDrink™ 330 kcal při objemu 330 ml. Díky tomu je lehčí, chutnější, lépe se pije a přitom stále efektivně zasytí.