Eliška Galambová

IT Trainee

Eliška v MANĚ pracuje na pozici Trainee na IT oddělení, které má na starost veškerou techniku. Ať už se jedná o nefunkční myš nebo implementaci nejrůznějších aplikací, můžete se na ni obrátit s jakýmkoliv technickým problémem, se kterým si nevíte rady.

Před nástupem do MANY Eliška pracovala více než 6 let v gastronomii. Jednalo se o nejrůznější práce, od fast foodu až po práci servírky v restauraci. Servírku si dokonce zkusila i v zahraničí, a to na čtvrť roku na Maltě. Momentálně studuje na České zemědělské univerzitě obor informatika. Kromě vysoké školy studovala také na Základní umělecké škole obor kytara.

Eliška ve svém volném čase ráda sportuje. Především se věnuje kruhovým tréninkům, ale nebrání se občas něčemu klidnějšímu jako je například jóga. Její velkou vášní je její pes Tobias, se kterým zbožňuje chodit na procházky. Na druhou stranu také ráda lenoší a kouká se na všechny možné filmy a seriály. Samozřejmě občas tráví čas i s přáteli, ať už je to zkouška kytarového orchestru nebo jen posezení u piva.

"MANA je pro mě jedinečnou příležitostí, kde se můžu konečně projevit a věnovat se svým zájmům i v práci! Záleží mi na naší budoucnosti, a to ve všech směrech. Co mě na MANĚ baví asi nejvíc je, že se snaží ukázat světu, že to jde i jinak. Ať už se jedná o způsob stravování nebo o firmu, která se snaží být šetrný k životnímu prostředí."