Lahodná

Vymazlená čokoládová příchuť

I zdravé jídlo může být božsky dobré. Čokoládové. Prostě dokonalé! Odteď můžeš zdravě jíst i mlsat zároveň. Každý den. Klidně celý den. 

Prvotřídní kvalita ingrediencí

Nejkvalitnější kakao

Příchuť Choco má díky tomu nejkvalitnějšímu kakaovému prášku nádhernou barvu a příjemnou vůni. Uspokojí i ty nejnáročnější milovníky čokolády a kakaových nápojů. Žádná laciná, přeslazená chuť, ale jemná a decentní příchuť čokolády.

Takto zní hudba budoucnosti

Podpoří zdraví, potěší mysl

Popularita kakaa má dokonce vědecký základ. Obsahuje totiž psychoaktivní látku salsolinol, která se váže na dopaminové receptory a je známo, že přispívá k touze po čokoládě.

Kvalitní kakaový prášek obsahuje řadu tělu prospěšných látek. Je bohatý na živiny jako je draslík, vláknina a bílkoviny. Podporuje funkci nervového systému, snižuje krevní tlak i riziko Alzheimera a kardiovaskulárních chorob.

Suma sumárum, kakao je zdraví prospěšné a ještě nás dělá šťastnými :)

Konzistence

Božsky jemná

Po smíchání prášku s vodou je konzistence nádherně jemná – jako mléčný čokoládový drink, ale bez mléka. Prostě božsky krémový nápoj. Vyvinutý tak, aby nejen rychle a příjemně zasytil, ale aby také uspokojil tvé mlsné chuťové pohárky.

Nová receptura: Mark 6

Největší chuťový i nutriční pokrok

Naše receptura Mark 6 je už šestou vylepšenou verzí prášku. Tato generace přináší největší nutriční i chuťový pokrok v historii vývoje Many. Vzali jsme výběrový kakaový prášek z prvotřídních bobů, spojili ho s nutričně dokonalým složením Mark 6 a úspěch je zaručený!