Nové příchutě

Mana Prášek

Ochutnejte všechny 4 příchutě nutričně kompletního jídla, které dodá vašemu tělu vše, co potřebuje. Stačí smíchat s vodou, protřepat a je hotovo.

Doprava na všechny objednávky zdarma. Doručujeme do 24 hodin.

Jídlo pro lepší život

Proč ztrácet čas jídlem, když zrovna nemusíte?

Máte nabušený program nebo zrovna nemáte náladu se zabývat vším kolem jídla? Nákupy, vaření a úklid? Věříme, že jídlo by v dnešní době mělo mít roli jediněčného zážitku, který prožijete například s rodinou a nejbližšími přáteli. Mana je tady pro ostatní momenty, kdy se v rekordním čase potřebujeme dokonale najíst, doplnit palivo a pokračovat v tom, co nás v životě naplňuje.

Proč je Mana nejlepší?

Nutričně kompletní

Bílkoviny, vláknina, bohaté zastoupení tuků, komplexní sacharidy v kombinaci s nejlepším mixem esenciálních mikronutrientů dodají vašemu tělu 100% toho, co potřebuje a nic už vás nezastaví.

Šetří čas

Nákupy, vaření, umývání nádobí? Mana je hotové nutričně kompletní jídlo, které vám ušetří čas.

Šetří peníze

Užijte si kompletně vybalancované jídlo, která dá tělu vše, co potřebuje již od 36 Kč za jídlo.

Bez námahy

Už si nemusíte dělat starosti, jestli tělu dodáváte vše, co potřebuje. Na základě monitoringu celosvětového výzkumu pro vás náš tým vytváří ten nejlepší produkt.

Ingredience

Důvod, proč není nic jako Mana.

Inteligentní řešení

Na zdraví lepšímu životu.

Všechny vitamíny a minerály

Díky klinicky ověřenému složení, které vytvořil náš tým vědců, můžete dosáhnout lepšího života bez konzumace živočišných produktů. Více než 99 % našich ingrediencí pochází z přírodních rostlinných zdrojů, a tak vznikl nápoj se všemi vitaminy a minerály, které vaše tělo potřebuje, aby si udrželo vyvážený nutriční příjem.

Jen to nejlepší pro vaše tělo

Použité suroviny důkladně testujeme v laboratořích, abychom při výrobě našich produktů využívali pouze ty nejkvalitnější ingredience. Díky tomu je Mana nejen snadno stravitelná, ale také přináší pocit spokojenosti a zasycení po každém jídle.

Mocný nástroj

Vylepšete svoje tělo.

Nízký glykemický a insulinemický index

Je jedno, jestli před cvičením nebo po něm, Mana je spolehlivým a vyváženým zdrojem energie, který má nízký glykemický a inzulinemický index – dokonalý způsob, jak se udržet v tempu po celý den.

Klinická studie

Život je jízda

Máte to ve svých rukou.

Šetří čas, peníze a úsilí

Výběr, nákup a příprava kvalitního a vyváženého jídla může zabrat velkou část vašeho dne a pravděpodobně se i prodraží. S Manou máte možnost věnovat svou energii věcem, které opravdu milujete.

Návod na přípravu

Skutečná svoboda

Tím, že získáte více času, můžete trávit vaše volné chvíle třeba plněním vašich snů. Můžete se naučit nový programovací jazyk nebo zkusit seskok padákem. Ale taky protančit celou noc, aniž byste zanedbali svoje tělo.

Nové příchutě

Mana Prášek | Mark 5

1151 
Reviews

Snídaně, oběd nebo večeře a to vše do minuty. Jeden sáček Mana prášku obsahuje 2001 kcal a v rámci 5 porcí dodá vašemu tělu vše, co potřebuje. Naše balení 7 sáčků, vám tak vystačí na týden a je nyní k dispozici ve 4 lahodných příchutích. Napojte se s Manou na budoucnost.

Všechny příchutě skladem

Nutriční informace

Mana Prášek | Origin

Příjemná neutrální chuť
balení (12 sáčků)

Mana Prášek | Sunlight

Tropické ovoce
balení (12 sáčků)

Mana Prášek | Love

Smyslná jahoda s malinou
balení (12 sáčků)

Mana Prášek | Dream

Lahodné kakao
balení (12 sáčků)
Total 72 jídel ( balení)
2 570 Kč Ø za jídlo

Doprava zdarma

Další produkty, které by Vás mohly zajímat

Mana Drink | Mark 5

Mana Starter Kit

Ověřené recenze
Provozuje YOTPO
 
 
 
 

Hladoví po více informacích?

Užijte si Manu i jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Mana je vhodná pro každého zdravého dospělého jedince.
Made with
in Czech republic