Markéta Pavelková

Chief People Manager

Markéta má v Maně na starost péči o zaměstnance. Podporuje, jejich rozvoj a růst. Mana se dál rozvíjí a roste díky nim. Jako Chief Human Resources Officer Markéta rozvíjí a vede oblasti zaměstnaneckého komfortu a spokojenosti, hodnocení, odměňování a motivace, náboru a zaučování nových kolegů, vzdělávání a rozvoje. Také pomáhá zajistit, aby se dostatek strategických informací a rozhodnutí vedení Many dostal směrem do týmů, a naopak podstatné nápady a myšlenky doputovaly od jednotlivců na ta správná místa.

Markéta prošla na nejrůznějších HR pozicích společnostmi v oblasti Retailu, FMCG, Advertisingu a ICT. Pracovala například pro Red Bull nebo Pilsner Urquell. Za svoji letitou kariéru zodpovídala za HR projekty nejen v Česku, ale také v dalších evropských zemích, v Rusku, Indii a Číně.

Hory. Prostě hory. Markéta po nich chodí, leze po nich (většinou na ferratách), v zimě nahoru ideálně skialpy, dolů snowboardem. A také se na ně ráda jen tak dívá. Markéta má procestovaný velký kus světa a aktuálně si užívá, že její děti dorostly do věku, kdy můžou ty dobrodružnější výpravy podnikat společně.

"Mana je pro mě funčkní jídlo, které perfektně koresponduje s aktivním životním stylem. Když jsem v letu - ať už při sportu nebo mezi prací a povinnostmi - nechci se zaobírat sháněním jídla nebo jeho přípravou. Chci se kvalitně a rychle najíst a zasytit. Neméně podstatná je pro mě enviromentální perspektiva, kde vnímám obrovský potenciál Many do dalších let. Od roku 2019 pro mě Mana znamená také skvělý tým zapálených a kreativních lidí, kteří Manu vytvářejí."