Recenze

Based on 10385 reviews
74%
(7656)
16%
(1700)
5%
(544)
2%
(203)
3%
(282)
Mana

Manu miluji, ráda bych si objednala balení 430g,ale pokaždé jinou chuť,ale to není možné, škoda.Jinak můžu Manu doporučit,za mě super

Řešení problému

Mám předplatné.Jako vždy zásilka dorazila podle plánu.Bohužel jeden sáček byl vadný a prášek částečně vysypán.Vše jsem nafotil a reklamoval.Hned druhý den jsem s omluvou dostal na výběr řešení problému.Zvolil jsem slevový kupón a jsem spokojen👍.

Lepší než jsem čekala

Příchuť berries mi zachutnala takže spokojenost. Jen nevím jestli máte zapotřebí příslušenství prodávat za takové ceny. Tak trochu jsem čekala že odměrka bude součástí balení automaticky.

Recenze

Dobrý den, manu piju déle než půl roku a několik měsíců jsem ji pila dokonce 3x denně jako náhradu jídla. Po Maně se cítím najezená a nemám chuť na sladkosti. Příchutě jsou všechny moc dobré. Jen bych ocenila, kdyby prášková Mana měla méně kalorií.

J
ManaDrink | Apricot
Jaroslav V.
Apricot Drink

Drink je super, žádná příprava a chutná moc dobře. Jen ta cena je pro mě vysoká. Tak aspoň na zkoušku s 40%. Možná jen škoda, že to není plnohodnotná dávka 400kcal. (Když už se zvětšily lahvičky)

Mňamka

Tak jsem se po letech koketování s tou myšlenkou konečně odhodlal a manu si koupil, jako občasné jídlo na treky. Bohužel jsem měl po požití dost brutální alergickou reakci a skončil v nemocnici. To ale není problém many, ale můj. Jinak jídlo splňuje všechno, co jsem čekal. Po chuťové stránce je to dost hnusná věc, která ale neuvěřitelně zasytí a věřím, že opravdu tělu dodá vše potřebné. Takže každému, kdo to dokáže pozřít a po tom pozření nezemře v agonii vřele doporučuji! Ale vážně!

MANA

už začínáte být předraženi

Š
ManaDrink | Origin
Šárka B.
Mana Origin

Výborná chuť, klasika, byla první a stále je skvělá, velmi lahodná.

Recenze

Kupuji v predplatnem pár let, Mana dobrá,ale vadí mi navyšování ceny bez souhlasu(strhávání z účtu) a výhody kromě poštovného zdarma žádné. Spousta bodů celkem k ničemu.

ManaPowder Strawberry

Dosud jsem vždy kupoval manu bez příchuti, pro jednou jsem udělal změnu a rozhodně jsem neudělal chybu, pro příště budu zkoušet i další příchutě.

dobrý

dobrý

Ach to balení…

Chuť samotná super, bohužel balení je dlouhodobě k zlosti. Při otevření zcela nového balení se vždy vysype nemálo prášku a přítlačnou lištu nelze (pro její zanesení práškem již z výroby) fakticky vůbec spolehlivě použít. Ihned tak přesypávám do barelu od jiné značky, což je škoda. Nenapadlo nikoho jako merch nabídnout Mana barel?!

Dlouhodobá spokojenost

Manu si v práci dávám ke svačině už léta. Mark 8 Origin mi zatím chutná ze všech nejvíce. Nicméně, už se těším na další generace a doufám, že se výrobci časem podaří zbavit sukralózy, případně sóji...

Limetka

Mňam!

M
ManaDrink | Choco
Miroslav H.
Mana drink čoko

Moc moc mňam,

Záchrana v nouzi

ManaDrink je za mě ideální kombinace nutričně vyvážené náhrady jídla s jednoduchostí. ManaDrink užívám především pro mě v nelehké situaci, kdy jsem dlouhodobě hospitalizován v nemocnici po havárii na motorce. Ačkoliv co se kvalita jídla v nemocnicích již zlepšila tak stejně sama o sobě nestačí a po měsíci jsem již pocítil úbytek svalové hmoty, síly a energie. Zakombinováním ManaDrinků do nemocniční stravy, kdy mi ManaDrink doplňuje nutriční hodnoty jsem opět získal sílu a energii, kterou nutně potřebuji k rehabilitaci. Po mém doporučení a darování vzorků začali ManaDrink užívat i moji dva spolubydlící z rehabilitačního oddělení. Při uplatnění předplatného je dokonce poštovné zdarma a získáte 10% slevu a to se vyplatí. Ohledně příchutě mohu říct,že to je individuální věc, za mě ale vítězí originální příchuť.

Miluji origin

Po třech letech denní porce se ji stále nemůžu nabažit .
Za mě vanilka je boží.

Výborná záležitost a skvěle chutná

Prášková MANA mi nikdy nesedla - ta olejovitost a chuťový dozvuk mi u podoby drinku vadil, měl jsem z toho až pocity vyvolávající zvracení. Škoda.

Tyčinka je konečně forma, kde mi mírný chuťový dozvuk vůbec nevadí. Je to perfektní pomocník na cesty či na uspěchaný den.

Jasně, někdo může namítnout, že si dá proteinovou tyčinku, ale ta má tunu cukru, ztužený tuk, třetinu živin co MANA tyčinka a upřímně, cenovka je už dnes velmi podobná.

Těším se na další příchutě, které jsou zatím spíše nedostupné.

skvělý a asi lehce návykový Produkt :)

Mana mi fakt chutná, nejvíce ta původní, bez ovocných a čoko příchutí, její dodání i komunikace s obchodem jdou vždy hladce, dík za to :)! jen....nemohla by stát méně :)?? ....aniž bych jí měla víc než potřebuju (netoužím být distributorem), zároveň je to milý dárek, který ráda dávám :)

Spokojenost

Jsem drobný uživatel co si dá dvakrát denně malou svačinku :-).

Drahý ale super

Drahý ale super, určitě koupím znovu.

Drahý ale super

Drahý ale super, asi koupím znova a zkusím další příchutě.

Nákup Flawors Bundle

Hrozně se mi líbí nápad dát všechny příchutě do jednoho balení. Manu si kupuji opakovaně, hlavně do práce. Pracuji ve zdravotnictví, kde je pauza na jídlo často náročná naplánovat s manou, jde vše rychle. Navíc jsem v práci často ve stresu a mám menší chuť k jídlu, mana ve formě drinku tohle úžasně řeší. za jeden nákup mám 7 příchutí, normálně bych si všechny nekoupil. Navíc jsem koupil bestseller Bundle s drinky, které se výborně hodí, když přijedu do práce na kole.

Výborná snídaně

Manu používám místo snídaně, kdy ráno mám problém sníst jídlo, zároveň abych doplnila kalorie, které díky nesnídání nejsem schopna přijmout. Choco verze mi chutná nejvíce, nemá umělou chuť. Mixuji smoothie makerem, aby byla dokonale hladká, přidávám 1 banán pro ještě lepší chuť. Zasytí na 2 hodiny. Kupuji pomocí předplatného, díky kterému nemusím myslet na to, že mi mana dochází, vychází to levněji oproti jednorázové koupi. Na předplatném se mi líbí, že jde kdykoliv upravit, přerušit, když se doma nahromadí pytlíky, přidat další jednotlivý pytlík do objednávky, atd. Jsem velmi spokojená a zákazníkem budu určitě dlouho.

M
ManaPowder | Choco
Miroslav Š.
Dobra, ale draha

Vyzkouseli jsem vice prichuti. Nejlepsi jsou klasika bez prichute a cokoladova. Vse ostani chutna chemicky. Manu jako takovou hodnotime kladne. Je to super doplnek ktery nahradi sem tam nejakou tu svacinu. Cena je vysoka.