Začínáme

Jak ušetřit čas, peníze i úsilí

Mana tě za bezkonkurenční cenu okamžitě zasytí a dodá vše, co tvé tělo potřebuje. A nemusíš vařit, mýt nádobí ani ztrácet čas čekáním na číšníka.

Kdy sáhnout po Maně?

Kdykoli máš hlad

Mana je trvanlivé jídlo, které se jednoduše skladuje, a to bez nutnosti chlazení.  Naše produkty můžeš zakoupit ve dvou formách –ManaPowder™ ti pošleme jako prášek v kompaktních sáčcích a ManaDrink™ jako hotový nápoj, který stačí otevřít a vypít. Manu oceníš v práci, na cestách, při sportu i při jakékoli jiné aktivitě, kde člověku vyhládne. Už žádné nepříjemné kručení v prázdném žaludku či nezdravé rychlé občerstvení.

ManaDrink™

Stačí otevřít a vypít

ManaDrink™ je dokonalý nejen svým složením, ale i univerzálním a pohodlným použitím. Měj ho po ruce, ať už děláš cokoli. Až dostaneš hlad, otoč víčkem a vychutnej si porci jídla s obsahem 330 kcal. Takto jednoduché to je!

Varování: Tímhle způsobem "vaření" získáš spoustu volného času navíc. Co s ním uděláš, necháme na tobě :)

ManaPowder™

1 minuta a je hotovo

Stačí smíchat 2 Mana odměrky nebo 5 polévkových lžic (86 g) s 300 ml vody, dobře promíchat v uzavřené lahvi nebo mixéru a během pár vteřin máš k dispozici plnohodnotné jídlo (400 kcal) ve formě nápoje. Dávkování si můžeš jednoduše upravit podle toho, jak velký máš hlad.

2 Mana 
odměrky (86 g) 

400 kcal

5 vrchovatých
polévkových lžic (86 g
)

400 kcal

Přidej 86 g prášku

Přidej 300 ml vody

Dobře promíchej v láhvi nebo v mixéru