eSport soutěž

Odpověz a vyhraj
ceny v hodnotě 7 tisíc

Mana je pro svět profesionálních hráčů videoher jako stvořená. Náročné hodiny tréninku a dlouhé turnaje si žádají jídlo, které je rychlé, lehké a zároveň nutričně vyvážené. Právě proto si Manu jako svůj hnací motor vybrali hráči týmu SuperSlavia.

Chceš Manu také? Stačí, když na této stránce odpovíš správně na uvedenou otázku a zaregistruješ svůj e-mail. Musíš to ale stihnout do 27.8. 2021!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Losujeme 10 výherců, ale odměníme každého! Zapojením do soutěže automaticky získáš slevu 20 % na náš Taster Pack. Slevový kód ti odešleme na zaregistrovanou e-mailovou adresu, a to po ukončení soutěže.

Co můžeš vyhrát?

1. místo

1x Icon Joggers
1x ManaDrink Origin
1x ManaDrink Choco

2. místo

1x Icon Trucker Hat
1x ManaDrink Origin
1x ManaDrink Choco

3. místo

2x ManaDrink Origin

4. – 10. místo

1x Taster Pack

JAK SOUTĚŽIT

Vyber odpověď ze čtyř uvedených možností a do políčka níže vyplň svou e-mailovou adresu. Poté adresu potvrď v potvrzovacím e-mailu, který ti vzápětí pošleme. Ze všech soutěžících, kteří odpoví správně, vylosujeme deset výherců, kteří od nás obdrží výše uvedené ceny.

DO KDY SOUTĚŽ TRVÁ?

Soutěžit můžeš do 27.8. 2021. Výherce soutěže budeme kontaktovat zprávou, kterou odešleme na e-mail zaregistrovaný v této soutěži.

JAK ODMĚNÍME VŠECHNY SOUTĚŽÍCÍ?

Když gamerská soutěž, tak s odměnou pro všechny! Jako poděkování za účast v soutěži pošleme všem soutěžícím na zaregistrovanou e-mailovou adresu speciální kód se slevou 20 %, kterou budou moci využít na nákup našeho Taster Packu.