Jason Kuzma

Rapper a bodybuilder

Krásny den tomu, kdo si toto zrovna čte :-)

Vítám Tě na mém profilu Mana ambassadora. Mé jméno je Jason Kuzma. Jsem hudební umělec a můj život je o transformaci jak po fyzické stránce, tak po mentální. Od svých 12ti let se věnuji muzice a přitom jsem vyzkoušel mnoho sportů jako jsou Muay Thai, Kickbox, MMA, Taekwondo, americký fotbal, EU fotbal, tenis, florbal a pár dalších. Po nějaké době jsem zjistil, že jen hudba, meditace a fitness je to, co opravdu chci dělat a co chci po celý svůj život dál rozvíjet.

Co se Many týče, vždy jsem měl jako aktivní “fitnessák” problém do sebe dostat více stravy , vitamínů a vše vhodné pro tělo a přibírání. DÍKY Maně, jsem začal nabírat kvalitní svalovou hmotu a konečně příbírám na váze!

Mana mi dodává sílu nejen k meditacím a lepším výkonům, ale také se díky Maně cítím mnohem energičtější, moje mysl dokáže zůstat klidná a soustředěná a celkově se cítím mnohem lépe.

Takže proč piji Manu ?

Protože Mana dodává tělu vše potřebné, usnadňuje mi příjem potravin, energie, vitaminu a pomáha k regeneraci těla i mysli.

Nejlepší na tom je, že za jednu minutu je ready ! :)

Mana je takový můj nejlepší přítel ve stravě.

S Manou, zvládám cvičit častěji a lépe se soustředím na psaní textů. Pomáhá mi při meditaci a je pro mě kvalitní stravou když jsem v práci.

Mluvím i o tom, kolik času mi ušetří, tím pádem toho zvládám dělat mnohem víc! A navíc je tak lahodná! Mňam!

Proč užívám Manu?

"Mana mi dodává sílu nejen k meditacím a lepším výkonům, ale také se díky ní cítím mnohem energičtější, moje mysl dokáže zůstavat klidná a soustředěná a celkově se cítím mnohem lépe".