Petr Lüftner

Písničkář

Ahoj,

jmenuji se Petr Lüftner, živím se hudbou a vším, co je s ní příbuzné. Především písničkařím, skládám, textuji, zpívám a hraji na harmoniku, kytaru či ukulele. Jak jen mohu, tak jezdím nejen po České republice a koncertuji.

Aktivně se hudbě naplno věnuji šestým rokem, kdy jsem pochopil, že tohle bude právě cesta pro mě. Jakožto harmonikář se snažím vyvracet lidem předsudky, že akordeon je nástroj pouze do hospody. Slyšet mě můžete i mimo pódia a to na stanici Český rozhlas Sever, kde mám každou sobotu od 18ti hodin svůj pořad Hudební hledání Petra Lüftnera, takže jestli Vás už nebaví poslouchat stále ty samé písničky dokola, které v českém éteru kolují a chcete si poslechnout něco zajímavějšího, poplujte občas proti proudu se mnou..

Protože hudba, koncertování a kdykoliv je volno, tak i má velká láska, kterou je silniční cyklistika, spolkne hodně času, tak jsem se kdysi před lety rozhodl vyzkoušet stravu značky Mana, která mi přesně pomohla v tom, abych neztrácel čas vařením a přípravou jídla pro sebe sám a zároveň dodal tělu zdravé látky. Nejen, že mi Mana zachutnala od začátku, ale stala se doslova mým denním chlebem a parťákem na cestách i během práce, která mě naplňuje. Proto jsem moc rád, že se nám s Manou povedlo navázat spolupráci v rámci ambasadorství. Mohu se tak s ní dostávat do kontaktu každý den a věnovat se s klidem dalším činnostem, kterými mohu svou tvorbu posouvat směrem vzhůru a moc si cenním toho, že mám příležitost být i jakousi součástí této značky, protože když se řekne Mana, tak za ty roky, co na ní ujíždím, mě s ní má moje okolí již docela pevně spojeno.


Proč užívám Manu?

"Nejen, že mi Mana zachutnala od začátku, ale stala se doslova mým denním chlebem a parťákem na cestách i během práce, která mě naplňuje."