Nová příchuť je tady! ☀

Nová příchuť je tady! ☀

Zažijte Sunlight ☀

Na tento update jsme čekali dlouho. Hodně z vás si asi říká, co nám sakra tak dlouho trvalo? Nebojte, tímhle jsme se hecovali více jak 6 měsíců intenzivního vývoje, než jsme byli 100% spokojeni s výsledkem. Dali jsme si obrovský pozor na to, aby byla nová příchuť naprostá bomba hned ze startu. Provedli jsme více jak 200 vývojových iterací.

Naší vizí je vytvářet all-in-one nutričně kompletní produkty, které nekladou překážky a které se stávají čistým zážitkem. Chtěli jsme, aby chuť nebyla pouze o textu a obrázku na lahvi, jak to bývá u jiných značek, ale aby byla o zážitku. V první fázi jsme měli pracovní název barvy "Yellow" ale to ve výsledku nefungovalo. Vrátili jsme se tedy k původní myšlence zážitků, které chceme, aby produkty evokovaly. V dané příchuti si každý může najít to své. Pojmenování může být pouze jemným návodem, k čemu by se měla chuť blížit. Přeci jenom každý ví, jak pro něj může chutnat třeba láska :) Nehledě na to, že názvy jako “Jahoda” jsou hrozná nuda.

Příjemnou, jemně žlutou barvu drinku dodávají přírodní barviva - extrakt z kurkumy a beta karoten. Kurkuma obsahuje barevnou látku zvanou kurkumin, který je známý protizánětlivými účinky. Beta karoten patří mezi karotenoidy rozpustné v tucích a působí jako antioxidant.

Užijte si jedinečný zážitek a načerpejte kompletní energii s příchutí slunečních paprsků a tropického ovoce.

Jedna 330ml lahev nutričně kompletního Drinku Sunlight vám dodá 400 kcal energie. Sunlight pokryje 20 % vaší denní nutriční potřeby. Jeden Drink obsahuje neuvěřitelných 20 g bílkovin, 27 vitamínů a minerálů, komplexní sacharidy s celkovým glykemickým indexem GI 29, vlákninu a hodnotné tuky, které vás rychle zasytí a nastartují váš organismus. Cena za jeden drink online je 74 Kč a v retailu je doporučená cena 84,90 Kč. Skvělá zpráva je, že jsme stále cenově hluboko pod současným standardem v kontextu investice jedné koruny na jednu nutričně kompletní kilokalorii. A z toho máme radost!

Pevně věřím, že si jej zamilujete stejně jako my. Díky, že jste u toho s námi, jste skvělí.

Jakub

The Latest posts

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.