Nový Mana Prášek | Mark 5 je tady.

Nový Mana Prášek | Mark 5 je tady.

 

Dokonalost časem nezměříte, ale my se k ní dopracovali za 23 měsíců. S převratnou technologií zpracování směsi máme dnes v rukou produkt, o němž jsme vždy snili. Zapomeňte na přibalené lahvičky s olejem. Nyní je příprava komplexně funkční stravy výrazně jednodušší, rychlejší a šetrnější k životnímu prostředí.

Technologie zítřka

Bezkonkurenční nárůst kvality práškové Many | Mark 5 umožnil unikátní stroj vyrobený na míru tak, aby vývojový stupeň nápoje posunul k novým horizontům. Olejové a práškové složky se podařilo sloučit do jediné robustní substance použitím inovační techniky míchání za studena nazvané  “High-speed cold mixing”, tedy s absencí záhřevu. Ve výsledku vás překvapí i nebývalá konzistence Mark 5 se zachováním trvanlivosti 12 měsíců.

Mana je skutečné jídlo pro lepší život, budete se po něm cítit dobře a není těžké si ho zamilovat. Od počátku jsme ale chtěli jít dál, nejde jen o kvalitní stravování nového věku. Mezi našimi cíli zaujímá jednu z předních příček ohleduplnost k planetě a zanechaná uhlíková stopa. I tady jsme značně pokročili.

Funkční jídlo s dobrou vizí

Efektivně zmenšené kompaktní balení bez olejových lahviček snižuje obsah plastů oproti předchozí verzi o 50,2 % a celých 20 % jsme ušetřili na papíru. Tím klesla vydaná energie potřebná k výrobě a zcela jistě to není konec našim snahám. Mana a její evoluce, to je neustálé dobrodružství, nové výzvy a hledání dokonalosti. 

Naším současným vrcholem je Mana Prášek | Mark 5. Spojuje v sobě touhu po tom nejlepším, čeho jsme schopni i příslib nadcházejícího. Víme, že jsme udělali maximum a Mark 5 je naprosto boží. Jsme hrdí a máme radost, o kterou se můžeme podělit s každým, kdo ochutná nadčasové funkční jídlo stvořené pomocí kombinace vědeckých poznatků a nejmodernějších technologií.

Nutriční složení

I přes všechny inovace se nám podařilo zachovat všechny nutriční hodnoty a kvality předchozí verze Mark 4.

Napoj se na budoucnost s práškovou Manou | Mark 5 v několika vteřinách.

The Latest posts

Užij si atraktivní kombinace Many za výhodnou cenu

Užij si atraktivní kombinace Many za výhodnou cenu

Láska napříč vesmírem: Čerstvá chuť jahod a sametové Many jako dokonalý pár

Láska napříč vesmírem: Čerstvá chuť jahod a sametové Many jako dokonalý pár

„Go Bananas!“ s šíleně dobrou banánovou novinkou Many

„Go Bananas!“ s šíleně dobrou banánovou novinkou Many