Nový Mana Prášek | Mark 5 je tady.

Nový Mana Prášek | Mark 5 je tady.

 

Dokonalost časem nezměříte, ale my se k ní dopracovali za 23 měsíců. S převratnou technologií zpracování směsi máme dnes v rukou produkt, o němž jsme vždy snili. Zapomeňte na přibalené lahvičky s olejem. Nyní je příprava komplexně funkční stravy výrazně jednodušší, rychlejší a šetrnější k životnímu prostředí.

Technologie zítřka

Bezkonkurenční nárůst kvality práškové Many | Mark 5 umožnil unikátní stroj vyrobený na míru tak, aby vývojový stupeň nápoje posunul k novým horizontům. Olejové a práškové složky se podařilo sloučit do jediné robustní substance použitím inovační techniky míchání za studena nazvané  “High-speed cold mixing”, tedy s absencí záhřevu. Ve výsledku vás překvapí i nebývalá konzistence Mark 5 se zachováním trvanlivosti 12 měsíců.

Mana je skutečné jídlo pro lepší život, budete se po něm cítit dobře a není těžké si ho zamilovat. Od počátku jsme ale chtěli jít dál, nejde jen o kvalitní stravování nového věku. Mezi našimi cíli zaujímá jednu z předních příček ohleduplnost k planetě a zanechaná uhlíková stopa. I tady jsme značně pokročili.

Funkční jídlo s dobrou vizí

Efektivně zmenšené kompaktní balení bez olejových lahviček snižuje obsah plastů oproti předchozí verzi o 50,2 % a celých 20 % jsme ušetřili na papíru. Tím klesla vydaná energie potřebná k výrobě a zcela jistě to není konec našim snahám. Mana a její evoluce, to je neustálé dobrodružství, nové výzvy a hledání dokonalosti. 

Naším současným vrcholem je Mana Prášek | Mark 5. Spojuje v sobě touhu po tom nejlepším, čeho jsme schopni i příslib nadcházejícího. Víme, že jsme udělali maximum a Mark 5 je naprosto boží. Jsme hrdí a máme radost, o kterou se můžeme podělit s každým, kdo ochutná nadčasové funkční jídlo stvořené pomocí kombinace vědeckých poznatků a nejmodernějších technologií.

Nutriční složení

I přes všechny inovace se nám podařilo zachovat všechny nutriční hodnoty a kvality předchozí verze Mark 4.

Napoj se na budoucnost s práškovou Manou | Mark 5 v několika vteřinách.

The Latest posts

„Go Bananas!“ s šíleně dobrou banánovou novinkou Many

„Go Bananas!“ s šíleně dobrou banánovou novinkou Many

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.