Čokoládový ManaPowder a Family Pack jsou tady! Generace Mark 6 je kompletní

Mise Mark 6 hlásí úspěšné přistání a uvedení do provozu! Řeč je o naší nejnovější a nejpokročilejší receptuře Mark 6 a zkompletování produktového portfolia. Odteď si totiž na našem webu můžeš objednat božsky čokoládovou Manu už i ve formě prášku. Na výběr je aktuálně ManaPowder (také ve verzi Family Pack o obsahu 56 000 kcal) i ManaDrink v příchutích Origin a Choco. Další příchutě v tuto chvíli nejsou na cestě. Místo toho se nyní soustředíme na další zdokonalování dokonalého, ať už se jedná o složení prášku, drinku nebo našeho burgeru. Navíc, naši úžasní kolegové v oddělení vědy a výzkumu neustále pracují na vývoji nových produktů. 

Rok 2020 je ve znamení nejnovější, nutričně dokonalé receptury Mark 6. Po uvedení ManaPowderu a ManaDrinku v neutrální příchuti Origin následoval ManaDrink Choco. Volba čokoládové příchuti byla ohledem na širokou oblíbenost kakaa i zpětnou vazbu od našich zákazníků jednoznačná. Po krátké době se nyní k čokoládovému drinku přidává i prášek. Na našem webu si tak můžeš objednat ManaPowder Choco (odesíláme podle pořadí objednávek ke konci srpna), který nabízíme také v nejvýhodnějším a nejekologičtějším rodinném formátu jako Family Pack Choco. Ten odesíláme do 24 hodin od objednání. A zdarma.

Chceme pokračovat ve vědeckém bádání a dál posouvat hranice

Tímto je generace Mark 6 kompletní. Oproti starší generaci Mark 5, která nabídla čtyři příchutě, nabídne nová řada sice příchutě jen dvě, ale zato chuťově obě skvělé a navíc nutričně o level lepší. Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli namísto vývoje dalších příchutí investovat ušetřenou energii i finance do dalšího vědeckého bádání i do nových výrobních technologií. A kdoví – možná přijdeme za čas s jak novou příchutí, tak třeba zase úplně s novým produktem, který posune udržitelné rostlinné potraviny zas o něco dál. Děláme pro to všechno.

ManaPowder™ Choco

1 444 Kč

  

Milovníkům příchutí bychom chtěli vzkázat – nebojte se Origin kombinovat! :) Limitem je pouze vlastní fantazie. Kdo nás zná déle, ví, že například prášek Origin lze mixovat s ovocem, zeleninou, oříšky, kořením, ale i s kávou. Dá se použít jako základ do těsta na palačinky či koláče. Možnosti jsou nekonečné. Totéž ale platí i o příchuti Choco. Vyzkoušej například ověřené spojení ManaPowderu Choco s banány nebo se skořicí. Pokud hledáš inspiraci, podívej se na naši stránku s recepty. Budeme ji postupně rozšiřovat o další tipy. 

Spojení Mark 6 a prvotřídního kakaa je zkrátka geniální

Receptura Mark 6 přináší významný nutriční pokrok. Ve zkratce, obsahuje 8 nových ingrediencí, celkem 42 rostlinných, nutričně bohatých surovin. 6 zdrojů proteinů, 6 zdrojů tuků a 8 zdrojů vlákniny. 9 esenciálních aminokyselin, 14 esenciálních vitamínů, 17 esenciálních minerálů, 2 esenciální mastné kyseliny. Dohromady tedy 42 esenciálních živin, které si naše tělo nedokáže vytvořit a které jsou nezbytné pro správné fungování našeho organismu. V případě draslíku, hořčíku a zinku jsme navíc začali používat nové, chelatované formy těchto minerálů, které jsou biologicky lépe využitelné. V případě našich nejnovějších produktů ManaPowder Choco a Family Pack Choco podtrhuje dokonalé nutriční složení prvotřídní kakaový prášek, který skvěle chutná a navíc obsahuje řadu antioxidantů, vitamínů i minerálů. A v neposlední řadě zlepšuje náladu :)

Family Pack Choco

5 899 Kč

  

Nová generace přinesla i sjednocení názvosloví produktů

S kompletací produktové rodiny generace Mark 6 přichází i sjednocení názvosloví. Prášek je ManaPowder, nápoj se jmenuje ManaDrink a rodinné balení je Family Pack. Za tímto názvem pak vždy následuje příchuť. Aktuálně tedy naše produktové portfolio vypadá následovně:

  • ManaPowder Origin
  • ManaDrink Origin
  • Family Pack Origin
  • ManaPowder Choco
  • ManaDrink Choco
  • Family Pack Choco

A nesmíme zapomenout na ManaBurger, který již doručujeme v rámci Prahy a brzy snad i do zbytku republiky.

Kdyby bylo cokoliv nejasné, k dispozici je naše zákaznická podpora, která funguje během pracovních dnů od 8:00 do 18:00. Stačí napsat na podpora@mojamana.cz nebo zavolat na +420 228 883 296.

Obrovské díky všem za podporu! Posouvá nás to dál.

Sdílet článek

Nejnovější příspěvky