Dobijeme vám energii. Představujeme Go Bunkers LIVE festival

Dobijeme vám energii. Představujeme Go Bunkers LIVE festival

Začátkem dubna jsme odstartovali skvělý projekt Go Bunkers LIVE festival. Festival? Ano, čtete dobře! V Maně jsme se rozhodli nenechat se srazit karanténou ani omezením vlády. Naopak chceme přinášet do vašich domovů trochu toho umění a festivalové zábavy. Rozhodli jsme se pro vás jednou za pár dní připravit různorodý program. Například skvělou hudbu od různých známých interpretů či DJ, přednášky o zajímavých tématech, vaření v přímém přenosu v hlavní roli s Manou a třeba také kruhové tréninky s trenéry, kteří protáhnou vaše zatuhlé svaly po celodenním sezení. 

To vše obsahuje náš Go Bunkers LIVE festival. Vysíláme z našeho vlastního streamovacího studia, které jsme připravili a naaranžovali tak, aby vás okamžitě naladilo do té správné nálady. 

Pár živých vysílání za sebou už máme. Například vaření s Benem Cristovaem, skvělý set od DJ Lucca na našem instagramu @drinkmana nebo LIVE stream s DJ Fluxem, mistrem světa v DJingu, na našem Facebooku. Jsme rádi, že jsme vás těmito streamy potěšili a ještě radši jsme, že to nebylo naposledy. Připravujeme řadu dalších přenosů, na které se můžete těšit. 

Rozjeli jsme tento online festival jako reakci na současnou situaci způsobenou pandemií, v jejímž  důsledku jsme pravděpodobně na celé jaro i léto přišli o všechny super zaplněné koncerty či přednáškové místnosti. S naším s nadsázkou nazvaným festivalem "Go Bunkers" vám proto budeme dobíjet baterky tak dlouho, dokud si všichni nebudeme mocii užít opravdový koncert, seminář, kurz nebo jinou hromadnou akci. V rámci našeho festivalu vám nadále chceme nabízet nabitý line up a zdroj zábavy a potěšení. 

Nová jména v našem line upu budeme pravidelně oznamovat skrze naše kanály, a to na Facebooku nebo Instagramu. Budeme se snažit vám to vždy dát vědět s dostatečným předstihem tak, abyste si to mohli zapsat do svých kalendářů.

Je to pro nás v Maně nová příležitost, jak se naučit něco nového a zároveň potěšit vás, naše zákazníky a fanoušky. Věříme, že se budeme s každým dalším streamem lepšit. Je to pro vás velká výzva. Po technické i produkční stránce, tak případně omluvte naše drobné chyby a nedokonalosti. Pracujeme na tom, abychom vás dokázali plnohodnotně jednou za čas zabavit v pohodlí vašeho domova a nahradit vám všechny ty koncerty, eventy a festivaly, o které v těchto časech přicházíte.

The Latest posts

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.