Jakub Krejčík zve na online filmový festival AFO55

Mana je již pátým rokem hrdým podporovatelem Academia Film Olomouc, který přináší ty nejlepší dokumenty ze světa vědy. Od rozhovorů a debat s laureáty nobelových cen až po dokumenty a publikace těch nejlepších vědeckých týmů, které přináší velmi cenné svědectví o současné situaci nejen na planetě zemi. Tento rok máš jedinečnou možnost posbírat cenné, vědecky podložené informace online a zdarma. #55 ročník AFO s letošním tématem „ADAPTACE“ ti poskytne velmi cenný update o současném celosvětovém dění, a třeba právě ty budeš díky tomu dalším velkým hybatelem doby směrem k lepší budoucnosti, ať už nyní děláš cokoliv.

Co je AFO55? A proč je důležité ho vidět?

„AFO55 (Academia Film Olomouc) je filmový festival vědecko-populárních filmů, který přináší to nejlepší ze světa vědy, co se událo za poslední 2 roky. Tento ročník s příznačným tématem Adaptace otevírá obzvláště palčivé otázky ze všech vědních oborů a současných problematik jídla a energie, které je třeba neprodleně řešit. To vše jsou témata, kterými se dennodenně zabýváme i my v Maně. Především se těším na dokumenty o udržitelnosti potravinových a energetických systémů a jejich infrastruktury, protože právě v této oblasti přináší Mana řešení. AFO55 je důležité vidět proto, protože díky tomu budete vědět!“

„PS: Jsem rád, že souběžně s festivalem běží projekt podporující výzkum testu na rychlou indikaci rakoviny plic, na kterou v naší republice umírá přes 2 000 lidí ročně. My v Maně se na AFO55 velmi těšíme a věříme, že ty také,“ říká Jakub.

Jak na to? Stačí se zaregistrovat, it's free.

AFO55 začíná již ve čtvrtek, 1. 10. 2020. Stačí se zaregistrovat na platformě watchandknow.cz nebo na videtavedet.cz a od 1. do 15. října můžeš sledovat desítky vědeckých dokumentů, které se probojovali do letošní filmové soutěže a také další program včetně přednášek a rozhovorů, zajímavých hostí, fanoušků a hlavně VĚDY.

Sdílet článek

Nejnovější příspěvky