Ještě dnes posíláme na tornádem zasaženou Moravu stovky ManaDrinků. Spolu to zvládneme

Zpráva o ničivém tornádu na jihu Moravy nás šokovala – jako snad každého. V takových momentech musíme držet pohromadě ještě víc než kdy jindy a pomoct si. Každý podle vlastních možností. Ještě dnes vysíláme našeho vlastního kurýra s minivanem plným našich nutričně kompletních ManaDrinků jako první pomoc.

Od rána jsme na telefonu a snažíme se zajistit spolehlivý dovoz a převzetí stovek ManaDrinků. Jen před pár minutami jsme sladili výrobu, kurýra i převzetí drinků přímo v Hodoníně, a tak jsme mohli zásilku konečně naložit. ManaDrinky budou na místě rozdělené podle uvážení krizového štábu mezi příslušníky záchranných složek i samotné oběti.

„ManaDrinky jsou pro podobné nouzové situace jako stvořené. Jsou kompaktní, a tak okamžitě dodají energii včetně všech důležitých živin, jako jsou bílkoviny, kompletní spektrum esenciálních vitamínů i minerálů a mnohé další. Proto věřím, že naše zásilka dodá záchranářům i dobrovolníkům dost síly na to, aby vše zvládli!“ říká náš zakladatel, Jakub Krejčík.

Sdílet článek

Nejnovější příspěvky