Mana pohání esports tým Slavie Praha!

Mana pohání esports tým Slavie Praha!

Představujeme nového partnera! Mana nyní spolupracuje na výživnějším esports s profesionálním týmem Slavie Praha. Mana je pro svět profesionálních hráčů videoher jako stvořená. Náročné hodiny tréninku a dlouhé turnaje si žádají jídlo, které je rychlé, lehké a zároveň nutričně vyvážené. Právě proto si Manu jako svůj “hnací motor” vybrali esports hráči týmu SUPERSLAVIA. S ManaDrinkem i ManaPowderem ušetří čas, doplní energii a udrží focus pro maximální výkon.  

Mana navázala partnerství s nejúspěšnějším českým fotbalovým klubem posledních let, s klubem z Prahy 10. Z městské části, kde se před lety zrodila i Mana a postupně se vypracovala z garážového startupu v inovativního výrobce moderních a ekologicky šetrných potravin.

Společně nám záleží na tom, aby se nejen samotní hráči správně stravovali, ale aby šli kladným příkladem celé herní komunitě. Jsme si dobře vědomi možných negativních jevů v oblasti elektronických sportů, a proto se spojujeme se Slavií a společně se zaměříme na informovanost v oblastech zdraví, stravování, cvičení a udržitelnosti. 

„Chceme s Manou přispět ke zdravému rozvoji tohoto nového, moderního sportu a vyvrátit předsudky o nezdravém životním stylu všech, kteří se esports věnují,“ říká tvůrce Many a CEO Jakub Krejčík. 

„Jako profesionální hráč esports musím trénovat řadu hodin, i když je to někdy psychicky náročné. Díky Maně ušetřím čas, který bych jinak strávil přípravou jídla. Vyhnu se junk-foodu, jednoduše doplním vyváženou energii, cítím se lehce a můžu dál udržet focus a pokračovat v tréninku,“ říká jeden ze zástupců slávistického esports týmu Martin „Kobby“ Strnad. Ten se připravuje na českou e:LIGU v nové hře FIFA 21 na platformě PlayStation 4. Vloni reprezentant Slavie obsadil na této největší události FIFA esports scény v Česku druhé místo. 

Mana ale bude hráčům Slavie dodávat energii i při mezinárodních střetnutích. Už v pondělí 9. listopadu čeká dalšího reprezentanta sešívaných Jakuba „Cpt.Kubajz“ Pudila bitva ve FIFA 21s jedním z nejlepších světových hráčů Curtis „Paps“ Poole z anglického West Hamu. Přímý přenos z utkání můžete sledovat na Facebooku SK Slavia Praha.

Naše nutričně kompletní potraviny zdaleka nepomáhají ve výkonu jen slávistickým hráčům videoher, ale i samotným fotbalistům. Už brzy se vše dozvíš! 

The Latest posts

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.