Skladové zásoby mizí rychlostí světla. Vyrábíme na maximum.

Skladové zásoby mizí rychlostí světla. Vyrábíme na maximum.

Aktualizováno 10. března 2020 (na konci článku)

Ahoj,

reagujeme na výjimečnou situaci a na vaši zpětnou vazbu. Rozhodli jsme se vás informovat o našem stavu se zásobami Many. V minulosti jsme vždy naše zákazníky o všem a ihned otevřeně informovali a cítíme povinnost to udělat i nyní. Tenhle výjimečný stav si to žádá.

Naše skladové zásoby pro český i evropský trh během posledních čtyřech dní prakticky mizí před očima. Za zhruba 90 hodin jste u nás vykoupili ekvivalent množství Mana prášku Mark 6 připravené na několik následujících měsíců. Další výrobu budeme naskladňovat v pondělí a nyní doprodáváme zásoby Mark 5. Na rovinu, ten enormní zájem o Manu nás začátkem týdne překvapil, ale nyní už samozřejmě chápeme, co se děje. Svět reaguje na nestandardní dění a my také.

Během těchto dní náš tým ve skladu dokázal vyexpedovat tříměsíční zásoby. Jsou to neuvěřitelné počty objednávek a objemy, které narostly celkově čtrnáctinásobně. Vyrábíme o sto šest. Kolegové ve výrobě narychlo dělají přesčasy a otevíráme další směny.

Vše, co teď vyrobíme, jde okamžitě k vám. Přestože budeme mít s dodáním Many pár dní zpoždění, doručíme vám co nejrychleji to půjde i produkty, které nyní nejsou na skladě. Ihned, jakmile je dovyrobíme. Omlouváme se a věříme, že tuhle nenadálou situaci chápete.

V žádném případě nechceme celou situaci podceňovat. Naším cílem je přinést řešení, které bude fungovat. To znamená - dokázat se na tuto situaci adaptovat a doručit co nejvíce jídla, které objednáváte a ideálně uspokojit všechnu vaši potřebu. Vyčlenili jsme akční tým a přistupujeme k nekonvenčnímu řešení. Během celé středy jsme vymýšleli zkrácení výrobního řetězce na nutné minimum tak, abychom dokázali čerstvě vyrobený produkt okamžitě zabalit v naší tovární hale. Proto jsme pro tento výjimečný případ vytvořili nové balení, u kterého jsme odstranili současné obalové materiály a budeme jej plnit přímo u nás ve výrobě okamžitě po míchacím procesu.

Tím ušetříme hlavně čas nutný k výrobě obalů a odstraníme problém s napasováním do nabitých balících oken u našich partnerů. To nejdůležitější je produkt, který je uvnitř balení - tedy Mana - a ne pěkný obal. Tímto krokem jsme dočasně schopni zrychlit výrobu 10ti násobně. 

Právě teď, když čtete tyto řádky, už připravujeme výrobu dočasné podoby Many. Bude se jednat o velké balení s obsahem 140 porcí jídla (1 jídlo = 400 kcal)  a celkové energetické hodnotě 56 000 kcal. Jedná se o jídlo na celý měsíc pro jednoho dospělého člověka. Celková hmotnost balení bude cca 13 840 g, trvanlivost 18 měsíců. S výrobou začínáme v pondělí. Cena 5 100 Kč. Produkt bude k dispozici na našem webu od tohoto víkendu.

Aktualizace 10. března 2020: Ahoj, milí zákazníci. Chceme vám dát vědět, že na výrobě velkého balení i nadále pracujeme. Jak jsme vás informovali, už čtrnáct dní ve firmě pracujeme na vícero směn, děláme přesčasy i víkendy, abychom dokázali pokrýt ten násobně zvýšený počet vašich objednávek. Díky naší rychlé reakci a úsilí kolegů ve výrobě se nám to zatím daří. Vyrábíme, co to jde. A zatím jsme schopni vám Manu doručovat v podobě, jak jste zvyklí. Stejně jako my ale určitě také sledujete všechna ta narůstající opatření a omezení. Skutečně je teď těžké cokoliv předjímat. Jako výrobce trvanlivého jídla ale chceme být připravení dopředu, a proto i nadále zmíněný velký formát balení vyvíjíme. A pokud si to situace bude žádat, uvedeme ho okamžitě do prodeje. Sledujte naše kanály, snažíme se vás o všem průběžně informovat. Děkujeme. 

Jakub Krejčík, CEO

The Latest posts

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.