Staráme se o výživu Slavie Praha! Mana podporuje top fotbalistky i mladé fotbalisty

Manu jako zdroj kvalitní a rychlé výživy denně využívají nejen amatérští sportovci, ale i profesionálové z nejrůznějších sportovních odvětví včetně reprezentantů či účastníků olympijských her. Cyklisté, běžci, fitness trenéři, vodní slalomáři, bobisté, snowboardisté, skokani na lyžích… Nyní můžeme hrdě oznámit, že Mana od léta dodává energii i špičkovým českým fotbalistkám a fotbalistům. Jsme oficiálními partnery ženského týmu a mládeže SK Slavia Praha.

Před několika týdny jsme oznámili partnerství s nejúspěšnějším českým fotbalovým klubem posledních let na poli esports. Podporou hráčů videoher, se kterými se zaměřujeme na informovanost v oblastech zdraví, stravování, cvičení a udržitelnosti, naše spolupráce se Slavií nekončí. 

ManaDrink i ManaPowder přinesly komplexní řešení zdravého a rychlého jídla pro všechny aktivní lidi, a tak si jejich benefity oblíbili mnozí sportovci. Od letošního léta naše nutričně kompletní jídlo pomáhá ke správné životosprávě a maximální výkonnosti i ve světovém sportu číslo jedna. Jsme pyšní na to, že Mana efektivně slouží fotbalistkám a talentovaným mladým fotbalistům Slavie.

Představujeme ti nové video! Mana – kompletní energie pro sportovce!

A kdy hráčky a hráči Slavie Manu používají nejčastěji a v čem se jim nejvíce osvědčila?

„Manu si dávám jako rychlou svačinu mezi tréninky. Cítím se po ní lehce a dodá mi vše, co potřebuju,“ říká Javier Neruda, hráč SK Slavia Praha U19. 

Fotbalistka a kapitánka Slavie Diana Bartovičová si zase pochvaluje Manu během dlouhých cest ze zápasů: „Jídlo po zápase nebo po tréninku a obecně vhodná strava pro sportovce je pro nás časté téma. Manu je pro nás naprosto vhodná třeba po venkovních zápasech na cestu domů. Rády ji využíváme i v týdenním tréninkovém procesu. Stačí si vybrat příchuť a nemusíme nic řešit.“

„Pro mě je Mana super řešení, když potřebuju rychle doplnit energii a nastartovat regeneraci,“ vyhovuje Jakubu Zeronikovi, hráči B-týmu Slavie. 

ManaDrink a Slavia

Fotbal a sport obecně není jen o profesionálních týmech mužů, na který se soustředí veškerá pozornost. V Maně jsme vždy podporovali i menší, na první pohled nedoceněné, ale přitom krásné a náročné sporty.  

Proto vidíme velký smysl spojit síly se Slavií právě na úrovni mládeže a ženského týmu, který není tolik na očích, ale přitom český sport reprezentuje i v nejprestižnější evropské soutěži Lize mistrů.

Mana sportovkyním a sportovcům dodává kvalitní, rychlou a navíc ekologicky udržitelnou výživu. 

Mana dodává energii Slavii Praha

Sdílet článek

Nejnovější příspěvky