Velká novinka! Mana míří do USA, předobjednávky už běží

Velká novinka! Mana míří do USA, předobjednávky už běží

Máme skvělé zprávy (nejen) pro naše české a slovenské fanoušky žíjící ve Spojených státech amerických. Rádi bychom oficiálně oznámili, že po dlouhých přípravách je to konečně tady: Mana jde dobýt Ameriku! 

Dlouho jsme na tom pracovali. Založili naši druhou zahraniční pobočku v New Yorku, papírovali, řešili administrativní překážky, uzavírali smlouvy, dohody, pracovali na nových webových stránkách. A konečně se vám můžeme pochlubit a dát vědět vám všem, kteří jste nám v uplynulých měsících a letech psali, kdy konečně vám Manu doručíme za oceán. Tak tedy - teď. Konečně! ❤️🇺🇸

Prášek Mana Origin, lahev Nalgene a nerezová odměrka

Na nových stránkách drinkmana.com už v tuhle chvíli běží předobjednávky na naši nejoblíbenější práškovou Manu Origin a také na Starter Kit, který se skládá z decentní, nerezové odměrky pro přesné dávkování a naší designové, originální lahve od slavné americké značky Nalgene.

I přes všechny vícenáklady, které společně se vstupem do Ameriky přicházejí, se nám povedlo stlačit cenu našeho produktu na méně než 2 dolary za jednu porci jídla o 400 kcal. Už na začátku naší cesty jsme sami sobě dali závazek, že Mana musí být v poměru ke svému kvalitnímu nutričnímu složení a ceně nejvyspělejším a zároveň i nejdostupnějším jídlem součanosti. A tak to bude i na novém kontinentu!

K tomu všemu navíc dáváme dopravu zdarma. Bez omezení na počet objednané Many. A samozřejmě do všech padesáti států. Od Kalifornie až po Floridu!

Takže, pokud máte v Americe rodinu, přátele, známé, kteří vám dosud záviděli, že díky Maně nehladovíte a můžete se kdykoliv efektivně najíst, dejte jim echo. 

Kdy budeme Manu doručovat?

Ti, kteří si objednají v předprodeji, se na Manu mohou těšit jako první. Doručovat začneme už 1. prosince! Vzápětí pak už spouštíme běžný prodej. Prodeje našich dalších příchutí v prášku, hotových drinků a případně dalších doplňků vám zatím nejsme schopni přesně slíbit. Určitě by to ale mělo být ještě v první polovině příštího roku.

“Jsme nadšení a zároveň v očekávání, až naše dokonalé jídlo začneme konečně doručovat zákazníkům. Byli jsme v Evropě prvním výrobcem nutričně kompletního jídla. A teď máme jedinečnou příležitost ukázat Americe, jak jsme Manu během pěti let dokázali vyvinout a vylepšit téměř k dokonalosti. Naší vizí vždy bylo mít all-in-one produkt stvořený vědou, nutričně kompletní a přitom šetrný k přírodě a planetě,” uvedl tvůrce Many Jakub Krejčík.

Výroba i nadále v Česku

V prví fázi expanze budeme Manu vyrábět i nadále v naší výrobě v Uhříněvsi, finální balení a distribuce zákazníkům už bude probíhat u našich partnerských společností v USA.

A do budoucna? Chceme přesunout a lokalizovat celou naši výrobu. Chceme co nejvíce snižovat uhlíkovou stopu vydanou na přepravu zboží, snižovat energetickou náročnost a snižovat také množství výrobního materiálu.

Držte nám i nadále palce! Děkujeme.

Tým Mana

The Latest posts

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.