Získávej odměny

Staň se ambasadorem Many

Přihlásit se

Mana se stala součástí online platformy Brandbassadors, která ti dává možnost plnit zábavné i kreativní mise a získávat zajímavé odměny.

Co je potřeba vědět, než se staneš naším ambasadorem:

Proč se stát ambasadorem Many?

Protože za každou splněnou misi získáš kredit, který můžeš využít při svém příštím nákupu Many a zároveň pomůžeš šířit naši vizi o lepší budoucnosti. Ty už víš, proč Manu miluješ. Proč se tedy o tu radost nepodělit se světem?

Kdo se může přidat?

Nezáleží na tom, kolik je ti let, kde žiješ, jaké sociální sítě používáš, nebo kolik máš sledujících. Důležité je jen tvoje nadšení a láska k Maně. Společně tak můžeme přispět k tomu, aby byla naše planeta lepším místem pro život.

Co od tebe očekáváme?

Chceme, aby tě to s námi bavilo. Proto si můžeš vybrat ze široké škály možností, jak vytvořit zábavný a zároveň poutavý obsah – od tvorby videí a fotografií až po psaní receptů nebo hodnocení. Očekáváme však, že se zapojíš alespoň jednou měsíčně.

Jaké získáš výhody?

Za každou splněnou misi dostaneš odměnu, kterou můžeš využít pro budoucí objednávku Many. Krom toho od nás můžeš čas od času obdržet dárek zdarma a pokud nás tvoje tvorba opravdu chytí za srdce, rádi ji nasdílíme na naše sociální sítě.

Tvoř a buď inspirací

Zní to skvěle, že?
Stačí se jen přihlásit! 

Přihlásit se

Tvoř a buď inspirací

Zní to skvěle, že?
Stačí se jen přihlásit! 

Přihlásit se

Přihlaš se

Počkej na potvrzení.

Staň se ambasadorem

Poděl se o Manu se světem.

Plň mise

Buď kreativní a bav se.

Získávej odměny

Užívej si Manu za méně.

Přihlaš se

Počkej na potvrzení.

Staň se Ambasadorem

Za lepší budoucnost.

Splň mise

Buď kreativní a bav se.

Získej odměny

Získej Manu za méně.