Nové příchutě

Mana Prášek

Ochutnejte všechny 4 příchutě nutričně kompletního jídla, které dodá vašemu tělu vše, co potřebuje. Stačí smíchat s vodou, protřepat a je hotovo.

Doprava na všechny objednávky zdarma. Doručujeme do 24 hodin.

Mana Drink

Naše kompletní jídlo v 330ml drinku s 400kcal obsahuje hodně vlákniny, bohaté zastoupení tuků, komplexní sacharidy a 20g bílkovin na jednu porci.

Originální Starter Kit

Mana Prášek je nejlepší s naším originálním příslušenstvím. Obsahuje vysoce kvalitní láhvi bez BPA a odměrku z nerezové oceli.

Proč ztrácet čas jídlem, když zrovna nemusíte?

Máte nabušený program nebo zrovna nemáte náladu se zabývat vším kolem jídla? Nákupy, vaření a úklid? Věříme, že jídlo by v dnešní době mělo mít roli jediněčného zážitku, který prožijete například s rodinou a nejbližšími přáteli. Mana je tady pro ostatní momenty, kdy se v rekordním čase potřebujeme dokonale najíst, doplnit palivo a pokračovat v tom, co nás v životě naplňuje.

Nutričně kompletní

Šetří čas

Šetří peníze

Bez námahy

Nové příchutě

Drink | Mark 5

Jídlo pro lepší život

Plnohodnotná porce nutričně kompletního jídla ve formě nápoje, které dodá vašemu tělu vše, co potřebuje.

Koupit

Header placeholder NEMAZAT!!!

Vyrobeno s v České republice

Přehrát znovu Zobrazit nabídku
Ingredience

Důvod, proč není nic jako Mana.

Mana Drink v obchodech

Více než 700 míst, kde můžete Manu koupit.

Najít nejbližší obchod

Jedna planeta. Jedna mise.

Dnešní světový potravinový odpad činí 1,8 miliardy tun ročně. Polovinu veškerého komunálního odpadu tvoří obaly od potravin. Věříme, že je naší povinností snížit tato čísla tím, že navrhneme produkty s co nejmenším nárokem na balení, a také tím, že budeme neustále zlepšovat materiály těchto obalů, aby bylo možné dosáhnout co nejdelší možné skladovatelnosti.

Jsme odhodláni pokračovat v naší cestě za ochranou planety Země. Naše planeta je náš domov, způsob jak s ní zacházíme dnes, bude mít dopad na to, co se nám vrátí v budoucnu. Z tohoto důvodu je cílem naší společnosti změnit status quo výroby a kvality potravin, což zahrnuje způsob pěstování, sklízení, zpracovávání a spotřebu potravin i recyklaci jejich obalů. Chceme-li vytvořit lepší svět, je nutné začít sami u sebe, a proto se Mana věnuje sledování těchto hodnot od vzniku produktu až po jeho konzumaci.

Sledujte nás na Instagramu

Naše maily stojí za to!

Ještě Manu neznáte, ale chcete jako první vědět o novinkách, soutěžích a také od nás dostávat dárky?
Děkujeme, byli jste přihlašení k odběru novinek.
Něco se pokazilo. Zadali jste správnou adresu?
Vyrobeno s
v České republice
Užijte si Manu i jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Mana je vhodná pro každého zdravého dospělého jedince.