ManaBurger je zpátky v Burrito Loco. Běž na nutričně nadupaný burger nebo burrito v mexickém stylu!

ManaBurger je zpátky v Burrito Loco. Běž na nutričně nadupaný burger nebo burrito v mexickém stylu!


Jakub Krejčík a zakladatel Burrito Loco, Glenn David Spicker.

S velkou radostí oznamujeme, že se náš ManaBurger stal součástí stálé nabídky v Burrito Loco! O spolupráci s oblíbenou sítí bister jsme na našem blogu informovali již v lednu 2021. Společně jsme tehdy vyladili recept na skvělé ManaBurger Burrito, které mělo tak velký úspěch, že jsme se rozhodli spolupráci obnovit a prohloubit. Ba co víc, naše rostlinné, nutričně kompletní burgery úplně nahradily Beyond Meat. S tím souvisí i rozšíření nabídky, takže od nynějška si můžeš vychutnat ManaBurger jako burrito i burger. Pokud miluješ mexické jídlo a bez jalapeños nebo domácího guacamole nedáš ani ránu, stav se v Burrito Loco a ochutnej! 

A na co přesně se vlastně můžeš těšit? Tak poslouchej – ManaBurger Burrito dostaneš v rajčatové tortille, ve které nebude chybět pořádná porce grilované zeleniny, černé fazole, BBQ salsa, jalapeño papričky, ledový salát a rajčata. Bomba! Anebo zkus šťavnatý burger s bulkou z jejich vlastní pekárny, se zeleninou a domácím guacamole. Oba kousky najdeš v těchto pobočkách Burrito Loco:

#1 SPÁLENÁ 43 – PRAHA 1

#2 ŠTEFÁNIKOVA 7 – PRAHA 5

#3 MILADY HORÁKOVÉ 3 – PRAHA 7

#4 VINOHRADSKÁ 60 – PRAHA 3

#5 DEJVICKÁ 6 – PRAHA 6

#6 VÍTĚZNÁ 15 – PRAHA 5

#7 SEIFERTOVA 50 – PRAHA 3

#8 KOMUNARDŮ 442/16

„Těší mě, že se náš rostlinný a nutričně nadupaný ManaBurger v Burrito Loco osvědčil a pokračujeme dále. Pro udržitelné stravování je to další krok vpřed. Nový ManaBurger s domácím guacamole jsem sám vyzkoušel a chutná fantasticky! Běžte si ho dát také!” říká náš CEO, Jakub Krejčík.

Zakladatel Burrito Loco, Glenn David Spicker říká: Uzavření spolupráce s Manou nebylo jen o tom najít alternativu k Beyondu a nového kvalitního dodavatele. Bylo to o tom najít parťáka, se kterým se budeme vzájemně posouvat dál, ku prospěchu obou společností.

Jdeme dál

Nadále pokračujeme v rozšiřování spolupráce s dalšími zařízeními, aby sis náš revoluční ManaBurger mohl/a dopřát, kdekoli a kdykoli dostaneš chuť. „Plníme slib ze začátku roku a listujeme nejen retailové řetězce, ale i další restaurace a bistra. V rámci Prahy dobýváme také steakhousy a pivnice, a tak učíme lidi přemýšlet o alternativě masa i tam, kde byste to možná vůbec nečekali. A nejen v Praze. Nejnověji jsme zalistovaní v restauracích v Brně, Ostravě či ve Strakonicích,” dodává Jakub.

Chceš taky ochutnat? Přehled všech provozoven, kde si můžeš aktuálně v republice ManaBurger dopřát, najdeš zde.

The Latest posts

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.