Božsky lahodná, ďábelsky důmyslná! Nová generace Mana Mark 7 spatřila světlo světa

Božsky lahodná, ďábelsky důmyslná! Nová generace Mana Mark 7 spatřila světlo světaRevoluční, geniální, sofistikovaná, lahodná, neodolatelná, výjimečná… Toto všechno jsou odpovědi na otázku, jaká je nová – již sedmá – generace Many. A nejsou to jen prázdné reklamní fráze. Důkazem je posun ve složení a ohromný pokrok v chuti. Nejnovější generace je zkrátka spojením vědy a zdravého rozumu s absolutním požitkářstvím. Však ochutnej a uvidíš! Hedonismus již není jenom výsadou králů. Mana Mark 7 právě přistála na zemi – a je tady pro všechny!

Jako první představujeme ManaPowder a ManaDrink v již legendární příchuti Origin. Jemně vanilková chuť s ovesným nádechem je totiž historicky nejoblíbenější – ovšem nyní lepší než kdykoli předtím.

Zatímco ManaPowder má po smíchání s vodou ještě hladší a lahodnější konzistenci, u ManaDrinku jsme zapracovali na textuře. Jinými slovy, drink je jemnější a lehčí, takže se skvěle pije. A to vše při zachování původní energetické hodnoty (takže stejně dobře zasytí) i obsažených živin. V obou případech je samozřejmostí intenzivní, avšak stále přirozená chuť. Vždyť právě proto Origin milujete.

Fascinuje mě progres v chuti a konzistenci nové generace. Přestože Manu vyvíjíme přes 7 let, stále nacházíme drobné detaily a nuance, které můžeme zlepšit. V případě samotného složení je to – zjednodušeně řečeno – vlastně poměrně snadné, neboť převážně reagujeme na nejnovější doporučení a trendy v oblasti moderní nutriční vědy. Chuť je ovšem subjektivní, je to úplně jiný level. A s novou generací Mark 7 jsme v tomto ohledu vystřelili laťku do nebes,“ říká náš CEO, Jakub Krejčík

Bůh je v detailech

Generace Mark 7 je zdokonalením dokonalého. Receptura Mark 6 byla natolik nutričně kompletní, že jsme se nyní zaměřili na detaily – v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky. Co se nemění, je kombinace celkem 42 vybraných rostlinných ingrediencí, díky které jsme dosáhli unikátně pestrého složení a bezkonkurenčního nutričního spektra živin. Mana v receptuře Mark 7 dodá všech 42 esenciálních živin, které tvé tělo potřebuje.

Bůh je však v detailech, a tak jsme nově přidali:

  • C8 MCT kokosový olej s čistým obsahem triglyceridů kyseliny kaprylové,
  • cholin (vitamín B8) ve formě cholin bitartrátu,
  • vitamín D3, který doplnil vitamín D2.

Na své si přijdou i sportovci, kterým je MCT olej dobře známý. Receptura Mark 7 obsahuje prémiový, destilovaný C8 MCT olej z kokosu s 99 % obsahem triglyceridů kyseliny kaprylové. Ta se v těle rychle odbourává na ketonové látky, které poskytují svalům a mozku okamžitou energii bez následného pocitu únavy. Zkombinovali jsme také vitamin D2 a D3 a jejich množství jsme navýšili pro ještě lepší vstřebatelnost a využitelnost. Semiesenciální živinu cholin, který je nezbytný pro fungování nervové soustavy, zase ocení cholerici :) Že to chutná skvěle asi nemusím zdůrazňovat,“ komentuje novinky ve složení náš spoluzakladatel a ředitel pro výzkum a vývoj, Marek Humpl.


Srovnání receptur Mark 6 a Mark 7

* Uvedené hodnoty platí pro standardní porci ManaPowderu o hodnotě 400 kcal.
** Pro ManaDrink o hodnotě 330 kcal platí stejné nebo velmi podobné údaje.

 

Mana Mark 7 se oblékla do moderního kabátu!

Obal neslouží jen k tomu, aby se produkt dobře převážel a byl trvanlivý i bez potřeby chlazení. Důležité také je, aby výrobek vynikl mezi ostatními a obsahoval všechny potřebné informace. A nesmí se zapomínat ani na samotné rozbalování produktu. I to by měl být speciální okamžik. 

S recepturou Mark 7 proto představujeme nový design, díky kterému novou generaci na pultech obchodů nepřehlédneš a prostřednictvím samolepek se navíc hned dozvíš, co se uvnitř ukrývá!

42 essentials značí nutričně dokonalé superjídlo s obsahem 42 esenciálních nutrientů – jedná se o světový rekord. Symboly zeměkoule a rostlinky ve zkumavce odkazují na vědecký přístup a minimální environmentální dopad – Mana je zkrátka zdravá nejen pro tvé tělo, ale i pro planetu. Kromě toho si můžeš všimnout nezávislého ukazatele Nutri-Score, což je evropský systém nutričního značení potravin, podle kterého patří produktům Mana nejvyšší možné hodnocení A.


Pokud ještě novou generaci neznáš, neváhej a nakupuj. Je chutnější, nadupanější i krásnější než kdykoli předtím!

The Latest posts

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Představujeme tyčinku na nové úrovni. ManaBar.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá magie.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.

Family Pack Mark 8 je tady. Nejvýhodnější způsob, jak si užít Manu.